امروز : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 28
۰۵:۳۴
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148834
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۰۰
تعداد بازدید: 177
به گزارش گروه سیاسی پیروان مــوعـــود به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بسیج مستضعفین، سردارمحمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در ...

به گزارش گروه سیاسی پیروان مــوعـــود به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بسیج مستضعفین، سردارمحمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در زیارتگاه شهدای والفجر هشت حضور یافت و در جمع صمیمی بسیجیان و زائران راهیان نور سحنرانی کرد.

وی با تبریک فرا رسیدن سال 94 به بسیجیان و مردم قهرمان ایران، به حماسه سازی‌های رزمندگان اسلام در عملیات والفجر 8 اشاره کرد و گفت: فرزندان ملت ایران در این نقطه با توکل به خدا و اعتماد به توان خود، مقاومت و ایستادگی و با اجرای عملیات والفجر 8 همه دنیا را متحیر کردند.

*نوروز عید انسان‌های متمدن و عدالتخواه است/ پیام نوروزی اوباما مزورانه است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، نوروز را عید انسان‌های متمدن و عدالتخواه دانست و گفت: نوروز برای جنایتکاران مستکبر و ظالمی که دستشان به خون مردم مظلوم و مستضعف جهان آغشته است هیچ معنایی ندارد.

وی با اشاره به پیام رئیس جمهور آمریکا برای نوروز 94، آن را متظاهرانه و مزورانه خواند و تصریح کرد: همین دیروز سه نفر از مأموران نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، با بمب‌های تروریست های مزدور جیره خوار که آمریکا در پاکستان پرورش داده و تجهیز کرده، به شهادت رسیدند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج ادامه داد: دیروز اربعین شهدای مسلمان چپل هیل آمریکا بود که فقط به جرم مسلمان بودن به قتل رسیدند. هر روز بسیاری از مسلمانان و مردم مظلوم جهان مستقیم یا غیرمستقیم و فقط به جرم اسلام به دست مزدوران و تروریست های پرورش یافته توسط آمریکا به قتل می رسند که مسئول همه این جنایت ها آمریکای جنایتکار است.

وی در پاسخ به پیام نوروزی، خطاب به رئیس جمهور آمریکا گفت: اگر اهل نوروز و احترام به انسانیت و پیام نوروزی هستی، پس این همه قتل و کشتار تحت فرمان تو چیست؟!

سردار نقدی در ادامه خاطرنشان کرد: رئیس جمهور آمریکا می‌گوید همسر من سفره هفت سین پهن کرده است، اما این را نگفته که سال پیش از همانجایی که سفره را پهن کرده به دست خود جایزه اسکار را خلاف قواعد فنی این جشنواره به فیلم ضعیف و ضد ایرانی آرگو داد.

وی خطاب به رئیس جمهور آمریکا، تصریح کرد: ایرانی‌ها از ابتدای انقلاب آنقدر ایستادگی کردند که تو امروز مجبوری برای ظاهرسازی سفره هفت سین پهن کنی و پیام نوروزی دهی؛ بدان، این ملت آن قدر ایستادگی می‌کند که مجبور شوی برای ظاهرسازی دعای کمیل بخوانی.

وی به خباثت آمریکایی پیام نوروزی تأکید کرد و ادامه داد: کجا رسم است که در پیام نوروزی و شاد باش سال نو، ارعاب و تهدید کنند، اما رئیس جمهور آمریکا در پایان پیام خود خطاب به مردم ایران تهدید می‌کند که این آخرین فرصت است و باید بر آنچه ما می گوییم، توافق کنید.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ابراز داشت: رئیس جمهور آمریکا می‌گوید اگر با ما کنار بیایید راه‌های علم برایتان باز می‌شود! اما به او می‌گوییم تا زمانی که با شما رابطه داشتیم اینقدر از لحاظ علمی عقب بودیم که برای یک سرما خوردگی باید به پزشکان هندی و بنگلادشی مراجعه می‌کردیم؛ از زمانی که با شما قطع رابطه کردیم به علم دست پیدا کردیم.

وی ادامه داد: تمام پیشرفت‌های ملت ما در تکنولوژی نانو، دانش هسته‌ای، پزشکی، بیوتکنولوژی و سلول‌های بنیادی، هوا فضا، دانش تجهیزات نظامی و موشکی و... از زمانی به دست آمد که با آمریکا قطع رابطه کردیم.


جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج به وجود بیش از 170 زندان مخفی و علنی آمریکا در سراسر جهان اشاره کرد و خطاب به رئیس جمهور آمریکا گفت: شش سال پیش وعده دادی که زندان های آمریکا را تعطیل می کنی اما به این وعده عمل نکردی؛ اگر تو اهل نوروز و فهم انسانی از آن بودی این زندان ها را تعطیل می کردی.


وی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور آمریکا می‌گوید مردم ایران را بر سر سفره هفت سین دعا می‌کند اما او باید بداند با این جنایت‌ها و زورگویی‌های آمریکا در جهان، ملت ایران بر سر سفره‌های هفت سین برای نابودی کاخ سفید و حکومت خبیث آمریکا دعا می‌کنند.
سردار نقدی روحیه حقیقت جو و عدالت‌خواهی را از خصوصیات بارز ملت ایران برشمرد و افزود: رئیس جمهور آمریکا هر چقدر هم پیام بدهد و ظاهرسازی کند ملت ایران فریب این تظاهر را نخواهد خورد.
وی تغییر واقعی رویه آمریکا در تعامل با مردم دنیا را خواستار شد و گفت: دولت آمریکا باید دست از زورگویی و ظلم و جنایت علیه مردم دنیا بردارد.
رییس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: ما تا آخر ایستاده‌ایم و تا نابودی کاخ سفید و پایان یافتن حضور صهیونیست‌ها در منطقه، مقاومت خواهیم کرد.
سردار نقدی در پایان سخنان خود، خطاب به رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت: ملت ایران در پاسخ تهدید رئیس جمهور آمریکا در پیام نوروزی می‌إگوید که اگر بخواهی به زورگویی ها و شیطنت هایت علیه ملت ایران ادامه بدهی، کاخ سفید را بر سرت خراب خواهیم کرد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار