امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14884
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۱
تعداد بازدید: 106
بخش «صوت و تصویر» خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در نظر دارد فیلم‌های شما مخاطبان محترم را در راستای تعمیق شیوه ...

بخش «صوت و تصویر» خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در نظر دارد فیلم‌های شما مخاطبان محترم را در راستای تعمیق شیوه نوین شهروند-خبرنگاری منتشر نماید. از این رو مخاطبان فارس می‌توانند با ارسال فیلم‌های خود به آدرس الکترونیکی multimedia@farsnews.com و یا آدرس پستی: خیابان انقلاب، ضلع شمال شرقی چهارراه کالج، کوچه شهید سعیدی، خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نسبت به انتشار فیلم‌های خود اقدام کنند.

فیلم‌های ارسالی می‌بایست حداقل کیفیت مناسب جهت پخش را داشته باشد و حتی‌الامکان با فرمت‌های avi، mpg، wmv، mp4 و flv ارسال شود.

گفتنی است فیلم‌هایی که به آدرس پستی ارسال می‌شود، می‌بایست در قالب سی‌دی یا دی‌وی‌دی و همراه با شماره تماس و توضیحات لازم ارسال شود.

شایان ذکر است فیلم‌‌ها یا فایل‌های صوتی شما در قالب خبری یا غیر خبری و بدون هیچ محدودیت موضوعی قابل انتشار است.

بدیهی است فیلم‌هایی که قالب خبری دارند، می‌بایست هر چه سریع‌تر ارسال گردد. خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نسبت به انتشار فیلم‌های خبری که از مدت زمان آن بیش از 48 ساعت گذشته باشد، اقدام نخواهد کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها