امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148860
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۲۱
تعداد بازدید: 200
 به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعـــود، محمد عبدالسلام سخنگوی انصارالله در گفت‌وگو با المیادین با محکوم کردن حمله روز گذشته داعش به ...

 به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعـــود، محمد عبدالسلام سخنگوی انصارالله در گفت‌وگو با المیادین با محکوم کردن حمله روز گذشته داعش به دو مسجد در صنعا تاکید کرد که حملات تروریستی در صنعا با حمایت عربستان انجام شد.

عبدالسلام با اشاره به اینکه گروه‌های همچون داعش و جبهه النصره تنها تامین کننده امنیت اسرائیل هستند، اظهار داشت که آنچه امروز در یمن در جریان است توطئه اطلاعاتی آمریکا از طریق عربستان سعودی برای تقسیم یمن است.

عبدالسلام در ادامه با تشکر از محکومیت بین المللی حمله تروریستی روز گذشته در صنعا تصریح کرد که تعدادی از مجروحان این حمله تروریستی به کشور عمان انتقال یافتند.

 وی در ادامه تاکید کرد که تقویت القاعده و دیگر گروه‌های تروریستی در یمن با حمایت عربستان سعودی برای تجزیه یمن است.

سخنگوی انصارالله با اشاره به اظهارات اخیر سعود الفیصل وزیر امور خارجه عربستان که گفته بود از گزینه نظامی برای حمایت از عبدالهادی منصور رئیس جمهور مستعفی یمن استفاده خواهد کرد، تاکید کرد که جنایت دیروز در صنعا و انتشار القاعده در یمن با حمایت مستقیم عربستان سعودی انجام شده است و عوامل انتحاری که روز گذشته در صنعا عملیات انجام دادند با هماهنگی دستگاه اطلاعاتی عربستان وارد یمن شده بودند.

روز گذشته حمله دو عامل انتحاری به نمازگزاران در دو مسجد در شهر صنعا دستکم 140 کشته و 340 زخمی برجای گذاشت.

انتهای پیام/

 

 

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها