امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148871
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۰۸
تعداد بازدید: 55
لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پیروان مــوعـــود، با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم ...

لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پیروان مــوعـــود، با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی»‌ اظهارداشت: نامگذاری شایسته مقام معظم رهبری برای شعار سال موضوع والی و رعیت در الگوی کشورداری اسلامی است و در واقع این دو در کنار یکدیگر برای ساختن جامعه اسلامی قرار می‌گیرند.

وی با تأکید بر اینکه دولت باید بستر لازم را برای مردم فراهم کرده و مردم نیز به مسئولان اعتماد کنند، تصریح کرد: مسئولان باید در جهت تحقق و شکوفا شدن استعدادهای مردم گام برداشته و برای نظارت بر فعالیت‌شان برنامه‌ریزی کند.

این نماینده مجلس در ادامه به قوانین مصوب مجلس در ماه‌های پایانی سال 93 در لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری در راستای عزم ملی و مدیریت جهادی اشاره و تصریح کرد: تسهیلاتی برای مردم اعم از تشکل‌های مردم‌نهاد در عرصه‌های مختلف و یا شخصیت‌های حقیقی فراهم شده که دولت باید آنها را به مرحله اجرا در آورد.

افتخاری در پایان تحریم‌ها را یک فرصت طلایی برای کشور دانست و با تأکید بر استفاده از تولیدات داخلی خاطرنشان کرد: مسئولان به سرمایه‌های داخلی دقت کرده و مردم را باور کنند و نگاهشان به سمت بیگانگان نباشد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار