امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۴:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148883
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۱۳
تعداد بازدید: 343
به گزارش پیروان مــوعـــود به نقل از سایت راهور، سردار اسکندر مومنی همزمان با نخستین روز سال جدید در حاشیه بازدید از پاسگاه پلیس راه آزادراه کرج ...

به گزارش پیروان مــوعـــود به نقل از سایت راهور، سردار اسکندر مومنی همزمان با نخستین روز سال جدید در حاشیه بازدید از پاسگاه پلیس راه آزادراه کرج – قزوین گفت: برابر آخرین اطلاعات دریافتی، محورهای تهران – کرج – قزوین، تهران – قم و چناران – مشهد پرترددترین محورهای کشور بوده‌اند.

وی با اشاره به بارش باران طی چند روز گذشته در کشور و لغزندگی معابر گفت: پیش‌بینی می شود طی 2، 3 روز آینده سامانه بارشی دیگری وارد کشور شود که بر این اساس توصیه می‌کنیم رانندگان حتماً ضمن رعایت فاصله طولی و سرعت مطمئنه از سرعت و سبقت غیرمجاز به طور جدی خودداری کنند.

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به افزایش 3 کیلومتر بر ساعت سرعت غیرمجاز از ابتدای تعطیلات نوروزی گفت: در حالی که میانگین سرعت در جاده‌ها از 25 اسفند ماه تا اول فروردین ماه در سال گذشته 82 کیلومتر بر ساعت بوده است، این میزان در سال جاری به 85 کیلومتر بر ساعت افزایش یافته است که این امر هشداری برای رانندگان است.

وی با اشاره به مطالعات صورت گرفته در خصوص سرعت گفت: کاهش 5 کیلومتر بر ساعت سرعت خودروها، 15 درصد از تصادفات رانندگی را کاهش می دهد؛ از سوی دیگر شدت تصادف نیز با کاهش سرعت کم می‌شود.

رئیس پلیس راهور ناجا به آمار تصادفات رانندگی در نخستین روز سال جدید اشاره کرد و گفت: از ابتدای تحویل سال تا کنون تعداد کشته ها کاهش یافته است؛ از سوی دیگر علی رغم کاهش کشته‌ها از ابتدای طرح نوروزی همچنان شمار تصادفات رانندگی رو به افزایش است.

وی با اشاره به کاهش 1200 کشته تصادفات رانندگی در سال 93 گفت: انتظار می‌رود با همکاری خوب مردم و رعایت قوانین و مقررات رانندگی، سال کم حادثه‌ای را سپری کنیم.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها