امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148907
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۲۵
تعداد بازدید: 136
به گزارش پیروان مــوعـــود، صالحی امیری رئیس کتابخانه ملی ایران درباره مسائل مطرح شده درباره «فیپای مختصر» عنوان کرد: سازمان اسناد و ...

به گزارش پیروان مــوعـــود، صالحی امیری رئیس کتابخانه ملی ایران درباره مسائل مطرح شده درباره «فیپای مختصر» عنوان کرد: سازمان اسناد و کتابخانه ملی در روز های اخیر نقدهای سازنده‌ای از سوی کارشناسان نسبت به طرح پیشنهادی فیپای مختصر و به طور کلی روند صدور مجوز فیپا به عمل آمد که قطعأ مورد توجه مسئولان سازمان اسناد و کتابخانه ملی قرار خواهد گرفت.

صالحی امیری در آخرین روز کاری سال 93 با بیان اینکه بلافاصله پس از دیدن نقدهای کارشناسان دستور تشکیل کمیته برسی ملاحضات طرح فیپای مختصر را صادر کرده، گفت: در آینده نزدیک به منظور هم اندیشی با صاحبنظران نشستی با حضور کارشناسان این حوزه و نیز ناشران و دست اندرکاران نشر برگزار خواهم کرد تا ابعاد مختلف این طرح و نقاط ضعف و قوت آن مورد برسی قرار بگیرد.

وی در پایان تصریح کرد:باید تدبیری اتخاذ شود تا ناشران و دست اندرکاران حوزه نشر دغدغه ای نسبت به روند صدور مجوز فیپا نداشته باشند.

به گزارش فارس، در پی نزدیک شدن به زمان برگزاری نمایشگاه کتاب و نیز افزایش حجم درخواست ناشران از کتابخانه ملی برای صدور فیپا، این سازمان برای تسریع در امور طرح فیپای مختصر را راه‌اندازی کرد که با اعتراض ناشران، کتابداران و اهالی کتاب مواجه شد و در پی نقدهای وارد شده به این طرح، رئیس کتابخانه ملی معاون پژوهشی خود را مامور تشکیل کمیته‌ای برای بررسی بیشتر این طرح کرد.

انتهای پیام/و

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها