امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۱۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148925
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۱۱
تعداد بازدید: 246
حسین کمالی دبیر کل حزب اسلامی کار در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پیروان مــوعـــود، با اشاره به شعار سال مبنی بر «دولت و ملت، همدلی و ...

حسین کمالی دبیر کل حزب اسلامی کار در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پیروان مــوعـــود، با اشاره به شعار سال مبنی بر «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» که توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شد، اظهار داشت: دولت منتخب مردم است و برآمده از رأی مردم بنابراین باید یک رابطه شفافی بین دولت و ملت وجود داشته باشد.

وی افزود: دولت باید تحت حمایت همه آحاد مردم باشد یعنی همه آنهایی که به رئیس‌جمهور منتخب رأی دادند و همه آنهایی که رأی نداده‌اند بنابراین دولت برای تحت حمایت قرار گرفتن باید اعتماد عمومی را جلب کند.

دبیر کل حزب اسلامی کار جلب کردن اعتماد عمومی توسط دولت را نیرویی عظیم دانست که می‌تواند هر تهدید و خطری که بخواهد جمهوری اسلامی ایران را هدف قرار دهد رفع کند.

به گفته کمالی رابطه مردم و دولت باید به گونه‌ای باشد که هر دو طرف به حقوق و وظایف یکدیگر توجه داشته باشند و البته دولت حسن روحانی قطعاً تلاش و کوشش خود را صورت خواهد داد.

وی معتقد است که تعامل بین دولت و ملت در زمان فعلی گسترده نیست بنابراین باید این تعامل دامنه گسترده‌تری را به خود اختصاص دهد تا همکاری خوب و مناسبی را به وجود آورد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها