امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۷:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148934
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۱۶
تعداد بازدید: 142
اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پیروان مــوعـــود، با اشاره به نامگذاری امسال ...

اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پیروان مــوعـــود، با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به نام «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی‌» اظهارداشت: در دو سال ‌آخر دولت قبل و همچنین یک سال و نیم دولت فعلی مقام معظم رهبری احساس کردند شکافی بین دولت و ملت وجود داد و این امر نمی‌تواند موضوع خوبی برای نظام جمهوری اسلامی باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس با تأکید بر اینکه همیشه مجموعه رهبری، دولت و ملت با یکدیگر توانسته‌اند کارها را به پیش برده و به موفقیت برسند، تصریح کرد: شکافی که بین دولت قبل و دولت فعلی با مردم رخ داد بدین معناست که اگر دولت گزارشی ارائه می‌کرد مورد قبول مردم نیست و از طرف دیگر دولت کاری را که باید برای مردم انجام دهد احساس منت‌گذاری دارد در صورتی که در نظام جمهوری اسلامی اصل بر خدمتگزاری است.

وی با اشاره به تأکید امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مبنی بر خدمتگزار بودن مردم و اینکه منتی بر سر ملت نباید گذاشته شود یادآور شد: دولت و مجلس نمایندگان مردم هستند و باید به خواسته مردم توجه کنند یعنی اگر مردم و به ویژه در جوانان در حال حاضر نیاز به اشتغال دارند دولت باید در این راستا گام بردارد نه اینکه فقط شعار بدهند.

کوثری با تأکید بر اینکه در حال حاضر اقتصاد ما تا حد بسیاری سیاست‌های بانک جهانی را دنبال می‌کند نه اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: باید به این مسئله توجه داشت چرا که در غیر این صورت مردم خود را از دولت جدا می‌کنند و در این صورت نمی‌توان در جهت اهداف پیشرفت و عدالت گام برداشت.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها