امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148937
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۱۶
تعداد بازدید: 188
منصور حقیقت‌پور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پیروان مــوعـــود به فرمایشات رهبر معظم ...

منصور حقیقت‌پور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پیروان مــوعـــود به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه «اقدامات برگشت ناپذیر در صنعت هسته‌ای را نمی‌پذیریم و مذاکرات کنونی ایران با آمریکا، صرفاً در موضوع هسته ای است و نه موضوعی دیگر» اشاره کرد و اظهارداشت: مقام معظم رهبری همواره بر این موضوعات تأکید دارند  که در واقع دکترین مذاکرات هسته‌ای ما را تکمیل می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تأکید بر اینکه نمی‌شود ایران غنی‌سازی ۲۰ درصد را نداشته باشد اما همچنان تحریم‌ها وجود داشته باشد، افزود: این موضوع باید کاملا شفاف شود و به همین دلیل بود که مقام معظم رهبری نیز فرمودند رفع تحریم‌ها باید بلافاصله بعد از توافق انجام شود.

وی با بیان اینکه ما مذاکره دوجانبه‌ای جز در موضوع هسته‌ای با آمریکایی‌ها نخواهیم داشت، گفت: آمریکایی‌ها به شدت نیازمندند درباره موضوعاتی همچون آنچه در منطقه می‌گذرد با ما مذاکراه کنند اما مبنای مذاکره با آنها را نداریم چراکه اختلافات اصولی با رفتار و رویکرد سیاسی آنها داریم.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها