امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148944
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۲۸
تعداد بازدید: 127
یه گزارش پیروان مــوعـــود،«پوران درخشنده» کارگردان سینمای ایران که برای سخنرانی در نخستین کنفرانس بین‌المللی دانشگاه ...

یه گزارش پیروان مــوعـــود،«پوران درخشنده» کارگردان سینمای ایران که برای سخنرانی در نخستین کنفرانس بین‌المللی دانشگاه «مونش» Monash ملبورن به کشور استرالیا سفر کرده است؛ بعد از نمایش موفقیت‌آمیز «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» آن را به آرشیو دانشگاه «مونش» ملبورن اهدا کرد.

«پوران درخشنده» جزو اولین سخنران این کنفرانس بین‌المللی بود که سخنرانی وی مورد توجه و استقبال اساتید، دانشجویان حاضر در سالن دانشکده کاولفید دانشگاه «مونش» ملبورن و همچنین مدعوین و علاقمندان قرار گرفت.

فیلم سینمایی «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» در جدیدترین حضور بین‌المللی خود، ساعت 30/9 قبل از ظهر روز شنبه 23 اسفندماه جاری (14 مارس 2015) در کنار سخنرانی این فیلمساز ایرانی در نخستین کنفرانس بین‌المللی دانشگاه «مونش» ملبورن روی پرده رفت و مورد استقبال پرشور تماشاگران و دانشجویان قرار گرفت.

این کنفرانس بین‌المللی با حمایت مؤسسه آسیایی «مونش» و جامعه ایرانیان مقیم استرالیا، برای اولین بار در این کشور با تمرکز بر غرب و آسیای مرکزی و پناهجویان خارجی و با حضور و سخنرانی چهره‌های برجسته و معتبر بین‌المللی از جمله؛ «پوران درخشنده» کارگردان سرشناس ایرانی، «غسان هیگ» متفکر تحسین‌شده بین‌المللی، «آرنولد زابل» فعال حقوق بشر، «جورج گتیوس» از بنیان‌گذاران خانه زرد در سیدنی و جلال‌آباد و چندین شخصیت دیگر در روزهای 23 و 25 اسفندماه جاری (14 و 16 مارس 2015) در دانشکده کاولفید در دانشگاه «مونش» ملبورن در کشور استرالیا برگزار شد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها