امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۰۳:۲۳
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 149
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۹
تعداد بازدید: 468
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، محمود احمدی نژاد گفت: برای همه آحاد ملت حد قابل قبولی از بهداشت و درمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، محمود احمدی نژاد گفت: برای همه آحاد ملت حد قابل قبولی از بهداشت و درمان باید تأمین شود. 

وی افزود: باید سلامت را همگانی کنیم که اینبه گزارش خبرگزاری پیروان موعود، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، محمود احمدی نژاد گفت: برای همه آحاد ملت حد قابل قبولی از بهداشت و درمان باید تأمین شود. 

وی افزود: باید سلامت را همگانی کنیم که این کار عظیم ضوابط و برنامه‌های دقیق می خواهد که مهمترین این برنامه‌ها اجرای برنامه پزشک خانواده است.

وی که در سومین روز از هفته سلامت با مدیران حوزه سلامت دیدار می‌کرد، با تأکید بر سرعت و جامعیت برنامه پزشک خانواده در اجرا اظهار داشت: این برنامه وضعیت پایش سلامتی در جامعه، مصرف غیرمنطقی داروها و درمان مردم و اقدامات تشخیصی را اصلاح می‌کند.

 رئیس جمهوری برای بهتر اجرا شدن برنامه پزشک خانواده پیشنهادهایی را ارائه کرد و افزود: افزایش آگاهی مردم نسبت به برنامه پزشک خانواده زیرا به نسبتی که آگاهی مردم افزایش می‌یابد موفقیت طرح ضمانت بیشتری پیدا می‌کند. دوم درست کردن نظام جامع پایش سلامت، بدین ترتیب که هر فردی یک پزشک داشته باشد که به طور دائم مراقب سلامتی او باشد که در این راه تشکیل پرونده پزشکی برای افراد ضروری است و سوم عمومیت یافتن برنامه به طوری که کل جامعه را در گیرد.

 احمدی نژاد گفت: شما حتی اگر هیچ کاری در این طرح نکنید و فقط بتوانید سامانه تشکیل پرونده سلامت را برای تک تک افراد جامعه فراهم آورید کار بسیار بزرگی کرده اید، ولی در همه شما انگیزه برای کارهای بیشتر و بسیار بزرگتر وجود دارد.

رئیس جمهور بیان داشت: ممکن است حمایت ما از برنامه های نظام سلامت از جمله پزشک خانوده دیر و زود داشته باشد ولی سوخت و سوز ندارد و دولت در همه زمینه‌ها در کنار شماست.

 وی با اشاره به توجه بیمه‌ها به این برنامه با کمک وزیر جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار امیدواری کرد این حمایتها همچنان ادامه یافته و برنامه پزشک خانواده در سراسر کشور اجرایی شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها