امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149015
تاریخ انتشار: ۴ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۰۰:۳۶
تعداد بازدید: 256
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پیروان مــوعـــود دور چهارم طرح تربیت حافظان قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه از روز اول فروردین‌ماه 1394 ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پیروان مــوعـــود دور چهارم طرح تربیت حافظان قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه از روز اول فروردین‌ماه 1394 با نام نویسی از داوطلبان کار خود را آغاز کرد.

اعلام نتایج آزمون دور سوم تا پایان فروردین‌ماه

سید ‌محمد‌کاظم موسوی متقی دبیر طرح تربیت حاظان قرآن سازمان اوقاف در گفت‌وگو با فارس از اعلام نتایج آزمون دور سوم طرح تا پایان فروردین‌ماه خبر داد و گفت: کار تصحیح اوراق تا روز 20 فروردین‌ماه در استان‌ها انجام و نتایج نهایی تا پایان فروردین‌ماه 1394 اعلام می‌شود.

وی از حضور بیش از 300 هزار نفر در این آزمون خبر داد و گفت: در آزمون سومین دوره طرح بیش از 300 هزار نفر حضور داشتند و کسانی که در مجموع دو آزمون کتبی و شفاهی نمره 70 از صد کسب کنند قبول و گواهینامه دریافت خواهند کرد.

جوایز طرح

موسوی از اعطای جوایز ارزنده به برگزیدگان به قید قرعه خبر داد و گفت: به برگزیدگان طرح به قید قرعه 40 کمک هزینه سفر حج، 40 کمک هزینه سفر عتبات و 80 کمک هزینه سفر مشهد مقدس اعطا خواهد شد، البته قرعه‌کشی جوایز در استان‌ها برگزار می‌شود و مسئولان استان هم جوایزی به برگزیدگان اعطا می‌کنند.

آغاز نام‌نویسی طرح از ابتدای فروردین‌ماه

دبیر طرح تربیت حافظان قرآن از نام نویسی دور جدید طرح از اول فروردین‌ماه خبر داد و گفت: ثبت‌نام دور چهارم طرح تربیت حافظان قرآن از روز اول فروردین‌ماه همزمان با طرح آرامش بهاری آغاز و تا تکمیل سهمیه هر استان در سال 94 ادامه دارد، البته کلاس‌ها از روز 10 اردیبهشت‌ماه در بقاع متبرکه امام‌زادگان و مساجد و مراکز منتخب سراسر کشور آغاز خواهد شد.

به گزارش فارس طرح تربیت حافظان قرآن از سال 1391 توسط سازمان اوقاف و امور خیریه آغاز و قرار است طی چهار سال یک میلیون حافظ قرآن تبیت شود، این سازمان به منظور تکمیل کادر آموزشی این طرح اقدام به راه‌اندازی مرکز تربیت مربی در شهر قم کرده که از ابتدای طرح تاکنون بیش از 100 دوره طربیت مربی در این مرکز برگزار شده است، البته دوره‌هایی هم در استان‌های مختلف به منظور تربیت مربی برگزار شده است.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها