امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۴:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14902
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۱
تعداد بازدید: 102
مجید روستایی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به یکی از مهم‌ترین خواسته‌های فرهنگیان بازنشسته اظهار کرد: اجرایی شدن بیمه طلایی از ...

مجید روستایی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به یکی از مهم‌ترین خواسته‌های فرهنگیان بازنشسته اظهار کرد: اجرایی شدن بیمه طلایی از مهم‌ترین مطالبات این افراد از مسئولان بوده که به دنبال پیگیری‌های صورت گرفته از سوی بازنشستگان فرهنگی مقرر شده که بیمه طلایی نسبت به تمام بازنشستگان اجرا شود.

وی با بیان اینکه البته بیمه طلایی در سال گذشته به مدت چهار ماه به صورت کامل نسبت به فرهنگیان بازنشسته اجرا شد و بازنشستگان فرهنگی تنها به مدت چهار ماه طعم اجرای کامل این بیمه را چشیدند، اضافه کرد: در حال حاضر این بیمه به صورت ناقص نسبت به تمام بازنشستگان و خانواده‌های آنها اجرا می‌شود.

مدیرعامل کانون بازنشستگان فرهنگی و وظیفه‌بگیران استان اصفهان با تاکید بر اینکه از ابتدای تیر‌ماه امسال بیمه طلایی نسبت به تمام بازنشستگان و افراد زیر پوشش آنها اجرا می‌شود، تصریح کرد: بیمه طلایی بازنشستگان به مناقصه گذاشته شده و شرکت متولی اجرای این بیمه هنوز مشخص نشده است.

وی با اشاره به اینکه البته این بیمه تنها برای بستری شدن این افراد اجرا می‌شود، ادامه داد: بیمه طلایی بازنشستگان باید به صورت کامل و همانند بیمه طلایی افراد شاغل اجرا شود و پیگیری‌های لازم را برای اجرای کامل بیمه طلایی بازنشستگان انجام می‌دهیم.

روستایی با اشاره به تعداد بازنشستگان فرهنگی موجود در سطح استان اصفهان تصریح کرد: حدود 53 هزار بازنشسته فرهنگی در سطح استان اصفهان وجود دارد که تمام این افراد و وظیفه‌بگیران موجود در سطح استان زیر پوشش بیمه طلایی قرار می‌گیرند.
انتهای پیام/63004/ط20
برچسب ها:
آخرین اخبار