امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149032
تاریخ انتشار: ۴ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 1837
برگرفته شده از سخنرانی استاد رائفی پور؛
فاطمیه اسیب شناسی ندارد اما گاهی شیطان مارا با خدا به زمین میزند چه رسد به اهل بیت.امام صادق می فرمایند:شیطان جز با شیعیان ما کار ندارد واین مسئله وقتی اتفاق می افتد که ما فقط به شکل توجه میکنیم و با محتوا کاری نداریم.

برگرفته شده از سخنرانی استاد رائفی پور؛

گروه دین و اندشیه پیروان مــوعــود؛ در ایام شهادت حضرت زهرا(س) متن یکی از سخنرانی های استاد علی اکبر رائفی پور با موضوع آسیب شناسی فاطمیه را پیاده سازی نموده است که هم اکنون در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار گرفته است

فاطمیه اسیب شناسی ندارد اما گاهی شیطان مارا با خدا به زمین میزند چه رسد به اهل بیت.امام صادق می فرمایند:شیطان جز با شیعیان ما کار ندارد واین مسئله وقتی اتفاق می افتد که ما فقط به شکل توجه میکنیم و با محتوا کاری نداریم.


خدا نکند عزاداری ما برای اهل بیت شکل باشد وقتی شکل است که 50 سال پای منبر امام حسین بشیند طوری که روضه را حفظ باشد اما هیچ تغییری نکرده باشد به زن وبچه اش ظلم کند،نزول بگیرد،هرروزش مثل دیروزش باشد و چه بسا بدتر.
یکی از بحث های که اخیرا مطرح شده است این است که شیعه را بااستفاده از خود مسلمانان نه مسیحیت و یهودیت ازبین ببرند.
این قشنگترین نقشه ای است که میتوان کشید.علی بن اب طالب را کنار بزنی با کسانی که نماز میخوانند،شب سر سجاده خوابشان میبرد.فکر میکنید فقط برای گذشته است برای ما امکان ندارد رخ دهد؟؟؟کسانی که آثار سجده بر پیشانیشان مشهود بود!!!
دشمن بخواهد وارد شود میتواند از حب وارد شود که تابه حال پیش امده است مانند ماجرای جیکاک در بین عشایر بختیاری که هرکس مهر علی به دل دلرد ملی شدن صنعت نفت به چه کارش می اید.انگلیس توانست با شیعیان امام علی جلوی صادر شدن نفت مسجد سلیمان را بگیرد.
امام علی با دو جریان جنگ داشت:یک گروه آنهایی بودند که اسلام سکولار ارائه میداد اسلامی که همه در ان خوبند،دلت پاک باشه کافیه (اسلام معاویه)
دوم گروه اسلام متحجر خشکه مقدس ها اونایی که سر سجاده خوابشان می برد.
الان هم باید با این دو گروه مشکل داشته باشیم نداشته باشیم یکی از اینها هستیم.این دواسلام هردو لبه ی یک قیچی هستند وقتی اثر می کنند که یک جا باهم مفصل شوند و قیچی دست یک نفر باشد.
جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین الملل با این دو اسلام مشکل داردو باهرودی انها امریکا و اسرائیل مشکل ندارد.
1-    اسلام خشکه مقدس عربستان صعودی و وهابیت 2- اسلام ترکیه
این ماجرا همان ماجرای زمان امام علیست.امریکا میگوید تو اسلام ایرانی نباش اون دو تا مشکل نداره.قبل از انقلاب ما نماز نمیخواندیم ،روزه نمیگرفتیم،حج نمیرفتیم و... همه ی اینها بود اما اسلام ان زمان اسلام ترکیه ای بود وانها همین رو میخواستند که در ایران یا اسلام عربستان باشد یا اسلام ترکیه ای نه اسلامی که دشمن شناسی داشته باشد بداند کجا سکوت کند کجا حرکت کند!
برای مثال همه ی ما میدانیم حضرت فاطمه سیده ی اهل عالم از اول تا به اخر وهم بهشت وهم دنیاست پس چرا وقتی به ایشان جسارت شد امام علی سکوت کردند؟امام ترسیدند؟؟ترسیدند جان خودشان به خطر بیفتد؟؟؟25 سال سکوت برای چه بود؟؟؟
برای اینکه اصل اسلام در خطر نیفتد.
من یک سوال میپرسم این چه خدایی است که نعوذبالله تکلیفش با خودش مشخص نیست یکبار که به خانه اش حمله می کنند با ابابیل دفاع میکند،یکبار که حجاج حمله میکند دفاع نمیکند؟؟؟!!!
داستان این است که در زمان قبل کسی نبود که دفاع کند اما در حمله حجاج توقع داشت مسلمانان دفاع کنند واین یکی از اسرار غیبت است یعنی تا زمانی که شیعه نتواند جان امام زمان راحفظ کند امام نخواهند آمد.یعنی انقدر به لحاظ نظامی قوی شود واز نظر فرهنگی وسیاسی نفوذ داشته یاشد که کسی جرات نکند به سمتش بیاید.
وقتی به خانه امام علی حمله کردند چه کسی پشت در برود بیشترین هزینه را برای طرف مقابل دارد؟؟؟فقط و فقط حضرت زهرا.
چرا؟؟؟چون ام ابیهاست چون بضعه منی است.
با کمال احترام طی سه جلسه از کتاب های خودشان ماجرای حمله به خانه امام را اثبات کردیم بدون هیچ توهینی که ثابت کنیم شیعه امام علی هستیم ونیازی به داد زدن و فحش دادن و... نیست امام علی میفرمایند من اکراه دارم بروید جلوی دشمن فحش بدهید.
مسیحی بود اسلام رو قبول کرده بود برای انتخاب مذهب رفته بود تحقیق برای من ایمیل زده بود(من عذر میخوام) شما وحوش هستید دیدم لینک سرچ شیعه مسلم در گوگل رو برام فرستاده نگاه کردم همش خون،غمه زنی بود خب شما خودتون رو بزارید جای اون فرد چیکار میکنید؟؟؟داریم با کارهامون خراب میکنیم شما اون یه نفری که میتونست شیعه بشه اما به این دلیل نشد رو به گردن میگیرید؟؟؟!!!
امام علی با مالک اشتر جنگ بودن میگن تو اون جنگ مالک 500 نفر رو کشت. مالک با امام شوخی کرد که اره من بهتر جنگیدم امام جواب دادن تا تو درو میکردی من نگاه میکردم اگه تاهفت پشت این یه محب مابود نمیکشتمش یعنی ارزش داره شیش نفر به امام بد بگن به خاطر یکی که قراره محب امام باشه.
این طور میتوان به محبان امام افزود که ماداریم با عملکرد غلطمان خراب میکنیم . میریم کربلا چهار جور نماز خونده میشودو... ماباید کارها رو درست کنیم اگه قرار بود خودش درست بشه 2400سال یتیم نبودیم اصلا موقع امام حسین درست میشد که اونطور ریخته بودن دور و برش.یادمان باشد با حب اهل بیت زمینمان میزنند.
اگر به یک سنی بگوید حضرت زهرا را کشتند ابراز ناراحتی میکند اما اگر بگویی یکی از صحابه این کار را کرده است میگه من قبول ندارم که این اتفاق توی تاریخ افتاده باشد.
حال ما وظیفه داریم مباحثه علمی کنیم که چند حالت داره:
1-    شما دلیل علمی خوب اورده اید اما قبول ندارد این فرد خودش میداند وخدایش خودش رو به خواب زده نمیشه بیدارش کرد.
2-    یه موقعی شما دلیل اورده ای اما نفهمیده میگه بزار برم تحقیق کنم.
3-    اما یک موقعی هست که بغض دارد می گوید زده خوب کاری کرده است مثل ابن تیمیه میگفت اره اونا حمله کردند چون علی و فاطمه پول بیت المال رو برداشته بودند تو خونه اشون پنهان کرده بودند رفته بودند پول را برگردانند!!!!
مرحوم شیخ محمد قمی موسس موسسه دارالتقریب بین مذاهب الاسلامیه است ،مدرسه ی ساخت که بیایم مذاهب مختلف همدیگر را بشناسیم تا تصورات غلطی که شیعه نسبت به سنی دارد و بلعکس برطرف شود .کاری کرد که دانشگاه الازهر برای امام صادق کتاب نوشتند
از ایشان در رابطه با وحدت بین مسلمانان پرسیدند،فرمودند(( هدف از تاسیس این مرکز تقریب بین مذاهب است نه توحید انهایعنی هدف این نیست که شیعه ازاصول واعتقادات خود فاصله بگیرد یا سنی از مبانی اعتقادی خود دست بردارد علت فاصله میان مذاهب عدم اشنایی صحیح انها از مبانی فکری یکدیگر است وبا تاسیس این موسسه صاحبان این مذاهب با حفظ اصول فکری خود و احترام به اعتقادات دیگران در فضای ارام مسائل اختلافی را مطرح کنند تا ضمن اشنایی بافکر هم تفاهم بیشتری باهم داشته باشند.))
که این موضوع به نفع شیعه بود و هست چون شیعه برای دفاع از خود بنیان عقلی دارد.
الان شبکه های شیعه میگویند بسم الله میتوانید برای مناظره بیاید جلو وهمیشه وهابی ها در میروند.24 ژوئن 2001 برنامه ترتیب دادن که فاتحه ی وحدت را بخوانند که عکس جواب داد چون اونای که زنگ میزدند حرف بزنند منطقی صحبت میکردند. در این برنامه شیخ محمد عاشور معاون دانشگاه الازهر است این دانشگاه مرکز کل فقه اهل سنت است که اسم ان الزهرا بوده و به مرور زمان تغییر دادن.شیخ محمد عاشور در این برنامه گفت ((هدف از اندیشه  تقریبی بین مذاهب یکی کردن همه ی مذهب ها،روی گرداندن از یک مذهب و یا روی اوردن به یک مذهب دیگر نیست،که این کار به بی راهه کشاندن اندیشه تقریبی است.
تقریب باید بر پایه ی بحث و پذیرش علمی باشد تا بتوان با یک اسلحه ی علمی به نبرد با خرافات رفت وباید  دانشمندان هر مذهب در فضای آرام وبا گفت وگوی علمی دانش خود را مبادله کنند و نتیجه گیری کنند.))
شیعه وسنی سند صحیح دارند که پیامبر فرموده است بعد از من امتم 73 فرقه می شوند که تنها یکی از انها به بهشت می رود.
انسان باید بترسد چه معلوم ما اون یک فرقه باشیم همه ی فرقه ها باید بترسند.اگر وهابی به من میگوید مشرک من بهش میگم خدا پدرت رو بیامرزه بیا منو روشن کن و به من اثبات کن چون اگر من را راهنمایی کنی من رو از جهنم نجات داده ای .اما من میگم مناظره های شما راشنیدم همشون رد شده اند.
او هم باید همین طور باشد باید فکر کند واقعا این طوری هستش که کسی که ولایت امام علی را قبول نداره اون دنیا وضعش خرابه ،نمازاش درست نیست،روزه اش قبول نیست و...باید بخواهد که به او اثبات کنیم.
فلذا میبینیم که خیلی ها دین ندارند چشماشون رو بستن و دهنشون رو باز کردند و حرف مفت میزنند حمایتشون از دین مانند حمایت از تیم فوتبال هر چقدر تیم گل بزند گل بخورد هیچ تغییری در انتخابشان ایجاد نمیشود.تعصبات از نشانه های اخرالزمان است.
شهید مطهری که خیلی ها میگویند در رابطه با این مسائل خیلی عقلی بحث میکردند و گاهی کوتاه می امدند این گونه میگویند:
((بدون شک نیاز مسلمین به اتحاد واتفاق از مبرم ترین نیازهاست ودرد اساسی جهان اسلام همین کینه های کهنه میان مسلمانانست دشمن هم همواره از همین ها استفاده می کند. مفهوم اتحاد اسلامی که در صد سال اخیر میان علما و فضلای مومن وروشن فکر اسلامی از اصول برطرف شده است به معنای صرف نظر از اصول اعتقادی و غیر اعتقادی نیست. چگونه ممکن است از پیروان یک مذهب خواست برای  مصلحت و حفظ وحدت اسلام ومسلمین از فلان اصل اعتقادی یا علمی خود که بهرحال به نظر انها جز متن اسلام است صرف نظر کنند؟؟؟این عین این است که از او بخواهیم به نام اسلام از جز دیگری از اسلام صرف نظر کند .ما خود شیعه هستیم وافتخار پیروی از اهل بیت را داریم کوچکترین چیزی حتی یک مستحب و مکروه کوچک را قابل مصالحه نمی دانیم.))
عده ای میگویند وحدت یعنی ماست مالی کن برود در حالی که شهید مطهری نیز میگویند((وحدت بهترین دلیل است برای اینکه محیط حسن تفاهم به وجود اید وما که از خودمان اصول وفروعی داریم ،فقه داریم،فلسفه داریم ،کلام وحدیث داریم ،ادبیات داریم بتوانیم کالای خود را به عنوان بهترین کالا عرضه بداریم تا شیعه بیش از این در انزوا به سر نبرد.))
اومدن شبکه های عربی و وهابی و شیعه افراطی زدند فتنه ی کشتار مسلمانان علی الخصوص شیعه را راه انداختند.الان شبکه های فارسی زبان زدند پس باید منتظر فتنه های وهابی وسلفی گری در بین فارسی زبانان بود یعنی ایران!
من دوسال دارم میگم این ها برنامه ریختند از اواخر سال 92 و اوایل93 میخواهند داستان سوریه را وارد ایران کنند مرزهای پاکستان و کردستان را نا امن کرده اند اگر نبود تسلط دستگاه های امنیتی تا الان برنامه اشون انجام شده بود.
این فضا به ضرر ما تمام میشود .حتی بزرگان اهل سنت در ایران همین نظر دارند کسی مثل مولوی عبدالحمید امام جمعه زاهدان در نماز جمعه 17 بهمن سال 85 می گوید(( هر کس هر استدلالی دارد باید در چارچوب عقل و منطق مطرح کند وکسی گلایه ای ندارد اما توهین به مقدسات در هیچ مذهبی جایز نیست.حتی ما نباید به مقدسات یهودی ونصارا هم توهین کنیم))
آیه قران داریم که میگوید حتی به بت های ان ها هم توهین نکنید چون انها هم به خدای شما توهین میکنند همین کار را ناصبی ها کردند به عایشه توهین کردند انها هم برگشتند به حضرت زهرا توهین کردند .گفتند این به عوض اون.
برخی از این مناظره ها که پخش میکنند ساختگی است یعنی کسی که برای سوال زنگ میزند عمدا شکست می خورند تا اون فرد در چشم مردم درشت جلوه کند وبتواند ضربه بزند.
حضرت مریم بزرگترین مبلغ مسیحیت است ،مریمی که به پاکدامنی معروف است خداوند بچه ای به او میدهد و میگوید سکوت کن میگفت ای کاش میمردم وای کاش فراموش میشدم واین گونه نمیشد.ماجرای حضرت مریم در بطنش ماجرای حضرت زهراست.
فاطمه ای که وقتی نامحرم نابینا امد دم در با حجاب رفت. در دفاع از حریم ولایت در کوچه ها میدود ونعره ی حیدری می زند عبای امامش را میگیرد میگویند 40 نفر این طرف وحضرت یک طرف، عبا پاره میشود حضرت میگوید من کم نیاوردم عبا کم اورد.
وقتی هم که امام را میبردند فریاد می زد یا علی خیر تو خیر من وشرتو خیر من است.
چقدر حاضریم برای اسلام کار سخت انجام بدهیم .فقط میخواهیم خالی شویم بعضی از این خالی شدن ها شیطانی است شیطان است که میگوید با فحش دادن دفاع کن وخالی شو.
معاویه ی ملعون نامه ای به امام علی نوشت گفت: ای علی (من عذر میخواهم) به خاطر داری که شیخین تو را مانند شتران بسته بودند وبرای بیعت می بردند!
می دانید چرا این رو نوشت چون میخواست امام در جواب به شیخین فحش بدهد واواین سند مکتوب را به کل دنیای اسلام نشان دهد وبگوید علی این است نکته جالب این است که در ان زمان بخش عمده ای از سپاه امام علی در صفین ونهروان شیخین را قبول داشتند تعریف شیعه در ان زمان با الان متفاوت است در ان زمان چهار دسته امت اسلامی وجود داشت:
1-    عثمانی: کسانی که شیخین و عثمان را قبول داشتند و امام علی را قاتل عثمان میدانستند.مثل زهیر که از امام علی و اولادش بدش میومد امام حسین باهاش حرف زده و ماجرای کربلا.
2-    شیعه : شیخین را قبول داشتند وامام علی اما عثمان را نه.
3-    هر چهار نفر را قبول داشتند وتعدادشون کم بود.
4-    شیخین وعثمان را قبول نداشتند اما امام علی را قبول داشتند به اینها رافضی میگویند که تعداد اینها هم کم بود.   
جالب این است که دو گروه اخر که کمترین تعداد را داشتند الان بیشترین هستند.الان اسم انها عوض شده و دوگروه اهل سنت وشیعه هستند.پس بخش عمده ای سپاه امام شیخین را قبول داشتند. معاویه میخواست از امام علی فحش مکتوب بگیرد تا به این ها بگوید علی این است.امام در جواب گفتند تورا به خلافت چه کار است!!؟؟؟
امام علی نمیتوانست فحش بدهد!!!؟؟؟؟ اما مصلحت را در این ندید.
امام تا جایی با انها مدرا میکرد که برخی میگفتند اینها اصلا باهم دعوا ندارند.اما صحیحین نقل کرده اند امام علی فرستادند دنبال ابوبکر وگفتند عمر را باخود نیاور زیرا کراهت داشتند او را ببینند.
در جایی دیگر خلیفه دوم نقل کدده است ابوبکر شد ولی رسول الله !!! چه جالب این جا ولی معنی دوست نمیدهد.
من یک مقداری از این مزخرفاتی که اینها در مورد شیعه میگویند را برای شما نقل میکنم:
ابن تیمیه در منهاج السنه جلد یک صفحه ی 23 میگوید:رافضه از روی رغبت ومیل به اسلام داخل نشدند وهدف انها ازمسلمان شدن این بود که اسلام را نابود کنند.
همون کتاب صفحه ی 25 : زنان شیعه مانند زنان یهودی عده نگه نمیدارند
صحت دارد؟؟؟!!!!
این مطالب را به خورد مردمشان میدهند برعلیه ما!
همان کتاب صفحه ی 26: شیعیان مانند یهودیان اموال دیگران را برخود حلال می دانند.یهودیان درصدد وارد کردن نقص برجبرئیل برآمدند واو را از بین ملائک دشمن خدا می دانند همان گونه که رافضه این را می گوید وقائل به این است که جبرئیل به اشتباه وحی را برپیامبر نازل کرده است .باید بر علی نازل می کرد.
حال خود ابن تیمیه قائل براین است که پیامبرفرق شیطان را با جبرئیل نمیدانست در نتیج ایات شیطانی برپیامبرنازل شد و این زمینه ای شد برای سلمان رشدی که کتاب ایات شیطانی را نوشت.
کتاب بخاری جلد 3 صفحه ای 1279 :در امت پیشین مردمی بودند که فرشتگان برآنها نازل می شدند وبا انها سخن میگفتند اگر بنا باشد در میان امت من یک چنین شخصی باشد او خلیفه دوم است(ازقول پیامبر نقل می کند)
ابراهیم سلیمان نویسنده مصری میگوید:


ازدواج با مادر در نزد شیعیان از نیکی به پدر و مادر محسوب میشود و از بهترین نیکی ها ونزدیکی درنزد خداوند است.
جالب این است که نکاح با محارم را ناصرالعمر فتواشو داد هر تهمتی به شیعه زدند نگذشت مگر اینکه خودشون بهش دچار شدند.


دکتر عبدالله محمد غریب دانشمند مصری در کتاب خودش که سراسر دروغ وافتراست به نام جاء دور المجوس میگوید:
انقلاب خمینی مجوسی است واسلامی نیست ونژادی است وغیر عربی است(جالب اینه که از همین غیر عربی گفتن میشه فهمید کی نژاد پرست است)این حکومت کسرائی وخسروی است وهیچ ربطی به اقا رسول الله ندارد.میدانیم حاکمان تهران خطرشان از یهود برای اسلام بیشتر است.لذا اول اینها رابکشید وبا یهود کاری نداشته باشید و ما هیچ انتظار خیری از اینها نداریم.میدانیم به زودی انها با یهود هم داستان شده و به جنگ با مسلمانان می ایند.صفحه ای 350و374
دکتر ناصرغفاری میگوید:
خمینی اسم خود را به اذان وارد کرده است واسمش را هم جلوتر از اسم پیامبرگذاشته است !!!!
خب یکی از این اذان ها را از تلوزیون ما ضبط کنید بفرستید برای ما!!!!
شیخ ناصر العمر برای اسلام ابرو نگذاشت ابتدا جهاد نکاح را مطرح کرد بعد جهاد لواط وبعد هم جهاد انفس را!وگفت جهاد محارم برای رزمندگان سوری ایرادی ندارد!!!
بعد میگویند اختلاف ما با رافضی ها فقط به مباحث فقهی مربوط نمی شود .اختلاف ما در مورد مسائل بنیادی واساسی دین است نه بخش هائی ازدین.در واقع ما هیچ نقطه ی مشترکی با رافضی نداریم.
الان ایام فاطمیه می اید کم نگذاریم عزاداری هایمان را به نحو احسن انجام دهیم اما مراقب باشیم دشمن سو استفاده نکند. روضه خوان بحث علمی بکند اشک بریزید اما طوری نباشد که دشمن سواستفاده بکند.از دین خود ودفاع از ان کوتاه نیایم اما توهین هم نکنیم امام ما 25 سال سکوت کرد.

آخرین اخبار
پربازدید ها