امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149170
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۱۷
تعداد بازدید: 199
به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعـــود، «مقتدا صدر» رهبر جریان صدر در بیانیه‌ای درباره تحولات عراق و جهان عرب با عنوان ...

به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعـــود، «مقتدا صدر» رهبر جریان صدر در بیانیه‌ای درباره تحولات عراق و جهان عرب با عنوان «بگذارید ملت ها سرنوشت خود را تعیین کنند»، تاکید کرد: دخالت نیروهای عربی در یمن، دخالت در امور داخلی ملت عزیز یمن به شمار می رود. حال این دخالت از هر نوع یا به نفع هر طرفی که می‌خواهد باشد.

به نوشته پایگاه خبری شبکه «العالم» وی هشدار داد: دخالت هوایی در یمن به نفع وحدت اسلامی و عربی نیست. دیروز هزاران نفر از مردم یا بیشتر از آن در عراق به خاطر یک  «طغیانگر گوربگور شده»(صدام) و بقایش در قدرت جان باختند و امروز همانند آن در یمن برای آنچه آن را مشروعیت (عبدربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی یمن) می خوانند، جان خود را از دست خواهند داد.

مقتدا صدر گفت: به دولتهای عرب و در صدر آنها عربستان نهیب می‌زنیم که از یک سو، در پایان دادن به درد و رنج ملتها و پایان دادن به تنش طائفه‌ای موضع شجاعانه‌ای داشته باشند و از سوی دیگر، به هیچ وجه خودشان طرفی در این تنش طائفه‌ای نباشند.

وی در اشاره به تجاوز نظامی عربستان به یمن گفت: دخالت عربستان به طور حتم عاقبت خوبی نخواهد داد.

انتهای پیام/غ

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها