امروز : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۱۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14919
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۱
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری معا، گردان‌های شهدای الاقصی از امت اسلامی و عربی خواست تا جلوی ریخته شدن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری معا، گردان‌های شهدای الاقصی از امت اسلامی و عربی خواست تا جلوی ریخته شدن خون مردم سوریه را بگیرند و تاکید کرد که گفت‌وگوی ملی سوریه تنها راه برون رفت از این بحران است.

این گردان‌ها بر وجود روابط استراتژیک و پایدار خود با حزب‌الله و سید حسن نصرالله تاکید کرد و افزود که وعده آنها مبنی بر اینکه قطب‌نمای آنها به سمت مسجدالاقصی و قضیه فلسطین است تا پایان اشغالگری باقی خواهد ماند.

این گردان‌ها در بیانیه خود به همه آزادگان جهان هشدار داد که آخرین حلقه طرح صهیونیستی-آمریکایی یهودی‌سازی مسجدالاقصی در برابر چشمان مسلمانان است.

گردان‌های مذکور گروه‌های مقاومت و آزادگان جهان را به بسیج عمومی برای مقابله با توطئه‌های صهیونیستی-آمریکایی فراخواند و تصریح کرد که آمریکا و اسرائیل باید بدانند که یهودی‌سازی مسجدالاقصی به منزله اعلان جنگ نامحدود است که به زوال اسرائیل و حامیان آن خواهد انجامید.

این گردان‌ها در ادامه به علمای مسلمان در جهان اسلام نسبت به گرفتار شدن در دام طرح صهیونیستی-آمریکایی و تهاجم غربی به منطقه عربی تحت عنوان دموکراسی، حقوق بشر و تغذیه فتنه‌های طایفه‌ای هشدار داد و تاکید کرد که تنها نبرد با رژیم اشغالگر اسرائیل است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار