امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۸:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14920
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۱
تعداد بازدید: 96
حسین باهر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، اظهار داشت: گرفتن جشن پیروزی در زمانهای گوناگون باید به گونه‌ای باشد که اجازه‌ای جولان به افراد ...

حسین باهر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، اظهار داشت: گرفتن جشن پیروزی در زمانهای گوناگون باید به گونه‌ای باشد که اجازه‌ای جولان به افراد سوءاستفاده‌گر داده نشود.

وی افزود: بهتر است برگزاری جشن‌های ملی و مردمی در میادین ورزشی صورت گیرد و نهادهای دولتی با در اختیار قرار دادن وسایل حمل‌ونقل عمومی امکانی را برای رفتن مردم به جشن فراهم کند.

این روانشناس با اشاره به بازی امروز ایران و کره گفت: در صورتی که ایران در برابر کره به پیروزی برسد جوان‌ها واکنش خوبی را از خود نشان داده و تلاش می‌کنند شادی خود را به نمایش بگذارند.

باهر افزود: من فکر می‌کنم اگر نهادهای مربوطه به علاقمندان اعلام کنند که در استادیومی جمع شوند و بازی را از طریق تلویزیون‌های موجود در استادیوم مشاهده کنند جوانها می‌توانند ارتباط مستقیم‌تری را با بازیکنان بگیرند و از یک سو در یک محل مشخص که مزاحمتی برای مردم ندارد می‌تواند جشن پیروزی خود را برپا کند.

این روانشناس در ادامه خاطرنشان کرد: دولت جدید باید با ایجاد معاونت فرهنگی - اجتماعی برخی از مسائل اخلاقی از جمله هنر شاد زندگی کردن را به جوانان بیاموزند، اعتدال در شادی ضرورت دارد؛ همانگونه که ما در جشن چهارشنبه‌سوری امسال شاهد واکنش معتدل جوانها بودیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها