امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۹:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149213
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۱۱
تعداد بازدید: 143
سامان نیازی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان یزد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پیروان مــوعـــود، ضمن محکوم کردن حمله عربستان به ...

سامان نیازی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان یزد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پیروان مــوعـــود، ضمن محکوم کردن حمله عربستان به یمن گفت: ما هرگونه تجاوز و دخالت در امور کشورها را بشدت محکوم می‌کنیم و معتقدیم سرنوشت کشورها به دست ملت‌هایشان باید رقم بخورد.

عضو سابق شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور اظهار داشت: آل سعود با حمله به یمن گور خود را با دستان خود می‌کند. برخی از دولت‌های کشورهای ضعیف و حقیر شده عربی هم که امروز از عربستان حمایت می‌کنند باید زودتر در رفتار خود تجدید نظر کنند و بیش از این فریب رژیم صهیونیستی را نخورند و دست از برادر کشی بردارند.

وی با اظهارات اخیر طیب اردوغان اشاره کرد و گفت: سخنانی که اخیراً توسط مسئولان ترکیه گفته شد درست نیست، ایران هیچ وقت بدنبال دخالت و سلطه در امور هیچ کشوری نبوده و این را در عمل نشان داده است. این کشورهای ترکیه و عربستان هستند که بدنبال تجاوز و دخالت در امور کشورهای دیگر هستند.

این فعال دانشجویی با انتقاد از سکوت شورای امنیت در برابر حمله عربستان به یمن تصریح کرد: شورای امنیت سازمان ملل متحد نمایشی هستند و جایی که باید حضور داشته باشند، نیستند و عکس‌العملی نشان نمی‌دهند، در رابطه با حمله عربستان به یمن هم سکوت کرده‌اند.

نیازی در ادامه افزود: در صورت فتوای ولی امر مسلمین جهان دانشجویان بسیجی بالاخص دانشجویان بسیجی استان یزد آماده هستند، به مردم مظلوم یمن کمک کرده و پابه‌پای آنها در مقابل متجاوزان ایستادگی کنند.

وی در خاتمه اظهار داشت: وزارت خارجه کشورمان تا به حال اقداماتی را در رابطه با مشکل یمن انجام داده که قابل تقدیر است ولی می‌بایست تحرکات بیشتری در خصوص حل این بحران داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها