امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149225
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۱۲
تعداد بازدید: 128
به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعـــود، «فاضل عباس» یکی از رهبران معارضان بحرینی به اتهام «انتشار اخبار کذب و مغرضانه» ...

به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعـــود، «فاضل عباس» یکی از رهبران معارضان بحرینی به اتهام «انتشار اخبار کذب و مغرضانه» درباره عملیات «توفان قاطع» و مخالفت با اقدام نظامی کشورهای عربی علیه یمن بازداشت شد.

پایگاه خبری «ارم نیوز»، گزارش داد که دادستانی بحرین فاضل عباس دبیر کل سازمان تجمع ملی دموکراتیک بحرین را که یکی از گروه‌های معارض در این کشور به شمار می‌رود به انتشار اخباری که ممکن است به این عملیات نظامی ضرر وارد کند و اهانت به دیگر کشورها از جمله عربستان که رهبری تجاوز به یمن را در دست گرفته متهم کرده است.

دولت بحرین معارضان این کشور را به جانبداری از ایران که از جنبش انصار الله یمن حمایت می‌‌کند متهم می‌کند در حالی که معارضان بحرینی این مسأله را رد می‌کنند.

در حالی که کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به ویژه عربستان در قالب ائتلاف آمریکایی علیه داعش اقدام قابل توجهی برای مقابله با داعش انجام نداده‎‌اند، برای چندمین روز متوالی یمن هدف اهداف جنگنده‌های عربستانی قرار گرفته‌ است.

انتهای پیام/ب

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها