امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۹:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149238
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۱۲
تعداد بازدید: 231
اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پیروان مــوعـــود، با اشاره به تجاوز عربستان ...

اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پیروان مــوعـــود، با اشاره به تجاوز عربستان سعودی به خاک یمن اظهارداشت: باید سازمان ملل و شورای امنیت سازمان ملل را که ادعا دارند با حق وتو می‌توانند دنیا را اداره کنند زیر سؤال برد چراکه نه تنها نسبت به موضوع تجاوز عربستان به یمن حساس نیستند بلکه خود تشویق‌کننده برای تجاوز عربستان و چند کشور دیگر به یمن به شمار می‌روند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس تصریح کرد: آنها که دم از دموکراسی می‌زنند همچون آ‌مریکا و اروپا زمانی که ملت یمن انقلاب کرد و می‌خواهد به پیروزی رسید جلوی آن را می‌گیرند و این موضوع ادعای دموکراسی آنها و همچنین جایگاه‌شان را در سازمان ملل و شورای امنیت زیر سؤال می‌برد.

وی یادآورشد: از این رو ملت‌ها نسبت به این موضوع آگاه شدند کسانی که ادعای دموکراسی دارند و می‌خواهند دنیا را اداره کنند چه کسانی هستند.

کوثری تصریح کرد: آمریکا، اروپا، فرانسه، انگلیس و رژیم صهیونیستی خود تأکید کردند عربستان و کشورهای دیگر عربی به یمن تجاوز کنند چراکه احساس می‌کردند عامل‌شان سقوط کرده در مقابل مردم نمی‌توانند ایستادگی کنند از این رو برای ماندن در قدرت چند روزه خود این جنایات را انجام می‌دهند.

وی تأکید کرد: اما باید بدانند بزرگترین خطر را عربستان کرد و ملت‌های منطقه متوجه این اقدامات آنها خواهند شد چراکه باید بدانند تهاجم همه‌جانبه ملت‌ها علیه رژیم آل‌سعود به وجود خواهد آمد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار