امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149239
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۱۲
تعداد بازدید: 201
غلامعلی حدادعادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پیروان مــوعـــود با اشاره به نامگذاری سال 1394 توسط مقام ...

غلامعلی حدادعادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پیروان مــوعـــود با اشاره به نامگذاری سال 1394 توسط مقام معظم رهبری با عنوان «دولت و ملت، هم‌دلی و هم‌زبانی» اظهارداشت: به نظر من این شعار پشتوانه اقتصاد مقاومتی و لازمه تحقق آن است.

وی با اشاره به اهمیت همکاری دولت و ملت برای تحقق اهداف مهم اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: لازمه اجرا و به نتیجه رسیدن اهداف سیاست‌های اقتصاد مقاومتی هم‌زبانی و هم‌دلی دولت و مردم است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی احترام متقابل را یکی از مهمترین راهکارهای تحقق شعار سال عنوان کرد و افزود: دولت باید به مبانی اعتقادی، فرهنگی و ریشه‌های فکری مردم بیشتر توجه کرده و آسایش مردم را بیش از پیش مورد نظر قرار دهد.

حدادعادل نقش مردم در تحقق شعار سال را یادآورد شد و تصریح‌کرد: مردم نیز باید واقع‌بین باشند و به مشکلات دولت و سختی‌های تحقق برخی اهداف و سیاست‌های کشور توجه کنند.

وی خاطرنشان کرد: این رفتار متقابل درواقع ترکیب آرمان گرایی و واقع بینی است و دولت و ملت در واقع باید در مدار آرمان گرایی و واقع بینی دو سویه قرار گیرند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار