امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149253
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۵۷
تعداد بازدید: 366
به گزارش گروه دفاعی پیروان مــوعـــود به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش ناخدایکم کرمانشاهی فرمانده ناوگروه سی و سه نیروی دریایی ارتش جمهوری ...

به گزارش گروه دفاعی پیروان مــوعـــود به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش ناخدایکم کرمانشاهی فرمانده ناوگروه سی و سه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران (نداجا) اظهارداشت: طبق برنامه پیش‌بینی شده غربی ناوگروه سی‌وسوم نداجا که اوایل بهمن ماه سال گذشته ماموریت برون مرزی خود را به مقصد شرق آسیا از اسکله منطقه یکم بندرعباس ترک کرده بود، پس از هفتاد روز دریانوردی هم‌اکنون در راه بازگشت به میهن اسلامی است.

کرمانشاهی در پاسخ به اظهارات یکی از سایت‌های وابسته به کشورهای منطقه که ادعا کرده بود ناوهای مصری در راه ورود به خلیج عدن ناوهای ایرانی را مجبور به ترک منطقه نموده‌اند، ضمن تکذیب این ادعا اظهار داشت: در طول ماموریت با هیچ یک از شناورهای کشور مصر برخوردی نداشته و در زمان اعلام ادعای سایت مذکور در بندر کوچین کشور هندوستان حضور داشتند. 

فرمانده ناوگروه سی و سوم نداجا در ادامه افزود: ماموریت‌های دریانوردی نیروی دریایی ارتش در خلیج عدن جهت برقراری امنیت کشورهای تجاری و اعلام پیام صلح و دوستی برای کشورهای منطقه است. 

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار