امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149265
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۰۰:۰۷
تعداد بازدید: 186
پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزایر فارس اظهارداشت: جلسه سالانه ...

پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزایر فارس اظهارداشت: جلسه سالانه مدیران عامل مناطق آزاد کشور، فردا(یکشنبه) با حضور حسن روحانی رئیس‌جمهور و رئیس شورای عالی مناطق آزاد در جزیره قشم تشکیل می‌شود.

وی افزود: در این جلسه، برنامه های سال 94 مناطق آزاد با محوریت اقتصاد مقاومتی و تحقق رونق و اشتغال، جذب سرمایه خارجی، توسعه صادرات و انتقال تکنولوژی در مناطق آزاد، بررسی و تصویب خواهد شد.

وی ادامه داد: دکتر روحانی در این سفر از طرح های بزرگ ملی، طرح های حوزه نفت و گاز و طرح های فناوری های نوین در این جزیره نیز بازدید و روند اجرای پروژه ها را از نزدیک مورد بررسی قرار خواهد داد.

اسماعیلی گفت: رئیس‌جمهور را در این سفر محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، اکبر ترکان دبیر شورای عالی مناطق آزاد، محمد فروزنده و همچنین جمعی دیگر از مسوولان همراهی می کنند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار