امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149279
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۱۵
تعداد بازدید: 214
به گزارش پیروان مــوعـــود،حجت‌الاسلام محمدرضا تویسرکانى نماینده ولى فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به سخنان ولى امر مسلمین در آغاز سال ...

به گزارش پیروان مــوعـــود،حجت‌الاسلام محمدرضا تویسرکانى نماینده ولى فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به سخنان ولى امر مسلمین در آغاز سال جدید گفت:  نخستین کارى که به صورت ویژه باید صورت پذیرد، این است که به سراغ کارشناسان متدین و انقلابى رفته و در مورد ابعاد پیام نوروزى امام خامنه اى، مسئولیتهایى که ناشى از نام گذارى سال ٩٤ بر عهده مردم و نخبگان و دولت خواهد بود و نهایتا؛ مطالبه گرى مدام این شعار کلیدى از همه نیروهاى اثرگذار در تحولات جامعه، گفتگوها و تحلیلهاى کارشناسانه اخذ شود.

مسئول حوزه نمایندگى ولى فقیه در سازمان بسیج در تشریح دومین ماموریت رسانه ها با عنایت به نامگذارى سال ٩٤ ادامه داد: امروز کسانى از عناصر جریان برانداز و فتنه گران سعى دارند دولتى که از بطن ملت بیرون آمده را به جریاناتى که دشمنى خود با راى ملت و مطالبات مشروع و انقلابى مردم ایران را بارها و بارها به نمایش گذاشته اند، گره زده و از این رهگذر، دولت و ملت را به سمت جدایى از یکدیگر سوق دهند. این همان پروژه پیچیده ضدانقلاب است که اگر ما به رسالتمان در قبال حفظ و استمرار همدلى و همزبانى دولت و ملت به درستى عمل نماییم خط ضدانقلاب را کور کرده ایم. رسانه هاى ولایى و انقلابى - خصوصا خبرگزارى بسیج - موظفند با نهایت بصیرت و هوشیارى این خط باطل و بى بنیاد را بسوزانند. همه ما باید در مواجهه با دولت مراقب باشیم که به همدلى و همزبانى ملت و دولت لطمه اى وارد نشود.

وی با تاکید بر این نکته که نقد دولت همواره مورد تایید و تاکید ولى امر مسلمین بوده به حد و مرز نقد دولت اشاره کرد و افزود: نقد دولت اولا باید منصفانه باشد. ثانیا همواره باید جانب ادب را نگه داشت و پا را از خط قرمز توهین و هتک و بى احترامى فراتر نگذاشت. و ثالثا اگر نقدى از جانب ما باعث ایجاد یا تقویت احساس بى اعتمادى عمومى به دولت شود از آنجایى که نایب امام عصر(عج) صراحتا اینکار را نهى فرموده اند قطعا اقدام به چنین کارى براى ما حرمت شرعى خواهد داشت.

تویسرکانى در پایان از همه اصحاب رسانه ها خواست تا با دقت و تیزبینى شرایط حساس ایران، منطقه و جهان را در نظر داشته باشند تا خداى ناکرده به جاى تقویت نظام در این پیچ تاریخى خطیر، قول و عملشان منتهى به تضعیف نظام نشود.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها