امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149286
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۱۵
تعداد بازدید: 152
غلامعلی حداد عادل رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در حاشیه عیادت از مجروحان یمنی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پیروان ...

غلامعلی حداد عادل رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در حاشیه عیادت از مجروحان یمنی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پیروان مــوعـــود، اظهار داشت: عربستان ممکن است با کمک تجهیزات آمریکایی خود را پیروز میدان بداند اما باید منتظر آینده ماند و با شناختی که از مردم یمن داریم اینگونه نیست که آنان تن به ذلت بدهند.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه عربستان اشتباه بزرگی مرتکب شده است تصریح کرد: در حمله به یمن باید تجربه حمله شوروی به افغانستان برای حکام سعودی یادآوری شود و کمی هم تاریخ بخوانند. 

وی در خصوص پشت پرده آمریکایی این تجاوز یادآور شد: در این رابطه همه چیز روشن است و آنان هم به صراحت تأکید کرده‌اند، ما معتقدیم در حمله عربستان به یمن برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری توسط آمریکایی‌ها صورت گرفته است و اجرای این نقشه به کشورهای عربی واگذار شده که عربستان سعودی نقش اول را در این نمایش برعهده دارد و همه این واقعیت را می‌دانند.

حدادعادل با تأکید بر اینکه آنچه مهم است آگاهی ملت‌ها به صداقت ایران و بی‌صداقتی دیگران است، یادآور شد: راهبرد ما در تعامل با جهان اسلام و کل دنیا بر مبنای صداقت است.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس تصریح کرد: همانطور که سید حسن نصرالله هم گفت: سوءعمل و رفتار نادرست حکام منطقه ملت‌ها را علاقه‌مند به ایران کرده است و ما الگوی جدید از روابط بین‌الملل بر پایه صداقت عرضه کردیم.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار