امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149290
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۱۶
تعداد بازدید: 326
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران در حاشیه مراسم ختم همسر آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان در گفت‌وگو با ...

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران در حاشیه مراسم ختم همسر آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه پیروان مــوعـــود، در پاسخ به این سؤال که می‌توان حوادث اخیر منطقه، اوضاع یمن را با زمان ظهور تطبیق داد، گفت: مواردی که حدس زده می‌شود را نمی‌توان مبنای واقعیت قرار داد.

وی افزود: به طور کلی حوادثی که در جهان در حال وقوع است، روندی است که قدر متیقن دنیا را برای ظهور آماده‌تر می‌کند، اسلامی که امتداد اسلام اَموی است و امروز می‌توان آن را اسلام آمریکایی نامید و جریان‌های وابسته به آن هر روز نسبت به قبل،‌ رسواتر می‌شوند.

تولیت مسجد مقدس جمکران خاطرنشان کرد: اسلام ناب محمدی(ص)، اسلام علوی و مکتب اهل بیت(ع) هر قدمی که جلو می‌رود، یقیناً یک قدم دنیا را به طرف ظهور امام عصر(عج) نزدیک‌تر می‌کند و روز به روز درخشش بیشتری دارد.

وی ادامه داد: حوادث عراق، لبنان، سوریه، بحرین و اخیراً یمن که البته از نظر تاریخی ارتباط خاصی با مسأله آخرالزمان دارد و ارتباط ویژه‌ای هم با امیرالمؤمنین(ع) دارد، ما نمی‌توانیم در این خصوص، پیش‌بینی و پیش‌گویی کنیم، اما امیدواریم که این جریان و آنچه که در یمن و در دنیای اسلام می‌گذرد، إن‌شاءالله ما و دنیا را برای ظهور حضرت حجت(عج) آماده‌تر کند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها