امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149297
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۲۳:۴۱
تعداد بازدید: 139
به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعـــود، یک مقام ارشد آمریکایی که نامش منتشرنشده، در گفت‌گو با یک خبرنگار روزنامه صهیونیستی ...

به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعـــود، یک مقام ارشد آمریکایی که نامش منتشرنشده، در گفت‌گو با یک خبرنگار روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست» درباره تمدید ضرب‌الاجل رسیدن به تفاهم سیاسی فراتر از 31 مارس «به گونه جدی ابراز تردید کرد».

در همین ارتباط «لورنس نورمن» خبرنگار وال استریت ژورنال به نقل از یک مقام آمریکایی نوشت: «تحقیقات آینده در زمینه هسته‌ای و برداشتن تحریم‌های شورای امنیت(علیه ایران) همچنان به طور خاص جزو نگرانیها باقی مانده است».

در ادامه این خبرنگار آمریکایی به نقل از مقامات غربی نوشت: «اگر یک توافق نهایی به صورت تفصیلی وجود داشته باشد، احتمال بازگشت به وین برای امضای آن(امضای توافق نهایی) وجود دارد».

در این گزارش همچنین به نقل از مقامات آمریکایی آمده است: «همه طرفها در حال ارائه ایده‌ها و نظرات روی میز برای حل شکافهای باقی مانده هستند».

این مقامات ناشناس همچنین ادعا کردند که «در هر تفاهم سیاسی باید به اقدامات قبلی هسته‌ای ایران پرداخته شود. این مقامات گفتند که برنامه زمانبندی کاهش تحریمها و فعالیتهای ایران در سالهای آخر توافق هسته‌ای از موضوعات مهم حل نشده هستند».

از سوی دیگر مقامات آمریکایی اینطور ادعا کردند که در مذاکرات هسته‌ای با ایران بر سر «رویکرد متقابل گام به گام و مرحله به مرحله توافق کردند».

انتهای پیام/

 

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها