امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149311
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۰۰:۳۷
تعداد بازدید: 265
به گزارش گروه سیاست خارجی پیروان مــوعـــود، اداره کل دیپلماسی رسانه‌ای وزارت امور خارجه با صدور اطلاعیه‌ای درخصوص موضوعات مطرح شده در ...

به گزارش گروه سیاست خارجی پیروان مــوعـــود، اداره کل دیپلماسی رسانه‌ای وزارت امور خارجه با صدور اطلاعیه‌ای درخصوص موضوعات مطرح شده در ارتباط با خبرنگار خبرگزاری ایسکانیوز اعلام داشت: براساس نامه اول خبرگزاری ایسکانیوز (باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران) در تاریخ  93/12/18 خطاب به اداره کل دیپلماسی رسانه‌ای وزارت امور خارجه، این رسانه یک خبرنگار و یک عکاس را برای پوشش خبری مذاکرات جمهوری اسلامی ایران و 1+5  معرفی و خواستار انعکاس درخواست خود به سفارت سوئیس جهت دریافت روادید، شد.

این اطلاعیه می‌افزاید: براساس رویه معمول وزارت امور خارجه در زمینه ارائه تسهیلات روادید برای خبرنگارانی که بطور رسمی از سوی رسانه‌های دارای مجوز فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفینامه ارائه می‌کنند، طی یادداشتی افراد ذکر شده برای دریافت روادید سوئیس به سفارتخانه آن کشور در تهران معرفی شدند.

اداره کل دیپلماسی رسانه‌ای وزارت امور خارجه در پایان این اطلاعیه اضافه کرد: خبرگزاری ایسکانیوز پس از انتشار خبر درخواست پناهندگی یکی از دو فرد معرفی شده طی نامه‌ای در تاریخ  94/1/4 خطاب به حوزه رسانه‌ای وزارت امور خارجه قطع همکاری با فرد مذکور را اعلام کرده است.

انتهای پیام/

 

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها