امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۱۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149328
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۵۲
تعداد بازدید: 213
به گزارش پیروان مــوعـــود به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور صبح امروز (دوشنبه) با حضور ...

به گزارش پیروان مــوعـــود به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور صبح امروز (دوشنبه) با حضور در شهرستان فیروزکوه از طرح جنگل‌کاری و فضای سبز سنگ‌لی این شهرستان بازدید کرد و با توضیحات وزیر جهاد کشاورزی در جریان برنامه‌های این وزارتخانه برای جنگل‌کاری، توسعه فضای سبز و بیابان‌زدایی قرار گرفت.

معاون اول رئیس‌جمهور همچنین در ادامه این بازدید ،یک اصله نهال غرس کرد و با توضیحات مسئولین منابع طبیعی شهرستان فیروزکوه در جریان جزئیات برنامه‌ 5 میلیون هکتاری جنگل‌کاری قرار گرفت.

همچنین وی با حضور در منطقه سربندان شهرستان دماوند به همراه وزیر جهاد کشاورزی و استاندار تهران از بخش‌های مختلف این مرغداری بازدید کرد و در جریان میزان ظرفیت تولید این مجموعه قرار گرفت.

در این مرغداری از سیستم پرورش در قفس استفاده شده که در پنج طبقه و با ظرفیت یکصد هزار قطعه است.

گفتنی است برای اجرای این پروژه ۴۵ هزار میلیون ریال سرمایه‌گذاری شده و با راه‌اندازی آن برای ۶ نفر به صورت مستقیم و برای ۵۰ نفر به صورت غیرمستقیم اشتغالزایی می‌شود.

تولید محصول ارگانیک و صادراتی، پایین آمدن هزینه‌های تولید، بهبود ضریب تولید و کاهش هزینه‌های انرژی و افزایش راندمان تولید از جمله مزایای پرورش مرغ گوشتی در قفس است.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار