امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14933
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۵
تعداد بازدید: 79
«حیان سلمان» معاون وزیر اقتصاد سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه اظهار داشت: برگزاری موفق و آزاد ...

«حیان سلمان» معاون وزیر اقتصاد سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه اظهار داشت: برگزاری موفق و آزاد انتخابات در ایران نشان می دهد که جمهوری اسلامی ایران با گامهای استوار رو به جلو در حرکت است.

وی افزود: انتخاب حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور به معنی احترام به خواست ملت ایران بدون جانبداری از شخص یا گروهی خاص  و احترام کامل به آزادی برای پیشبرد کشور است.

نمایش دموکراسی واقعی در ایران

سلمان تصریح کرد: جشن دموکراتیک در ایران دموکراسی واقعی را در آن به تصویر کشید به ویژه اینکه بیش از 70 درصد مردم در این انتخابات شرکت کردند.

این مسئول سوری اظهار داشت: این جشن ملی نشان داد که مردم  ایران پویا و فعال بوده و در کنار رهبری و رویکردهای آن قرار دارند.

وی تاکید کرد: هر ملتی عرف دیپلماتیک متناسب با آداب و رسوم خود را انتخاب می کند از همین رو تجربه ایران در نوع خود بی مانند است و به نظر نمی رسد که در کشورهای همسایه آن به ویژه کشورهای حوزه خلیج فارس چنین تجربه ای تکرار شود.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها