امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14938
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۵
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، شهروندان تهرانی از این پیروزی شادمان هستند و با در دست داشتن پرچم‌ جمهوری اسلامی ایران و عکس برخی از بازیکنان ابراز ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، شهروندان تهرانی از این پیروزی شادمان هستند و با در دست داشتن پرچم‌ جمهوری اسلامی ایران و عکس برخی از بازیکنان ابراز علاقه خود را به تیم فوتبال ایران اعلام می‌کنند.

مشاهدات خبرنگار فارس حاکی از آن است که بسیاری از جوانان و نوجوانان به دلیل ترافیک بسیار شدید در میادین اصلی شهر، سوار بر موتورسیکلت خود را به خیابان‌های برگزاری این جشن ملی می‌رسانند.

فریاد ایران ایران، ایران ای وطن من، کی‌روش دوستت داریم، بچه‌ها متشکریم از شعارهایی است که شهروندان تهرانی در این جشن ملی سر می‌دهند.

کودکان هم با رنگ آمیزی صورتشان و کشیدن پرچم جمهوری اسلامی در این جشن ملی حضور دارند.

لحظه به لحظه بر تعداد شهروندان تهرانی در جشن بزرگ پیروزی تیم فوتبال ایران بر کره جنوبی افزوده می‌شود و نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی با حضور در میادین در حال باز کردن گره‌های ترافیکی هستند. 

بسیاری از جوانان تهرانی نیز خوش سلیقگی به خرج داده و با تی‌‌شرت‌های یکدست سفید در این جشن حاضر شده‌اند  با وجود تاریک شدن هوا هر لحظه بر جمعیت شور انگیز ایرانیان پیروز در جشن ملی افزوده می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها