امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149401
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۰۴:۵۱
تعداد بازدید: 126
به گزارش پیروان مــوعـــود از مشهد، علیرضا رشیدیان عصر امروز در مراسم‌ بهره‌برداری از پست کمپکت 63.20 ناظریه با اشاره به افزایش میزان ...

به گزارش پیروان مــوعـــود از مشهد، علیرضا رشیدیان عصر امروز در مراسم‌ بهره‌برداری از پست کمپکت 63.20 ناظریه با اشاره به افزایش میزان بارندگی‌ها و نزولات آسمانی در سال 93 نسبت به مدت مشابه سال 92 اظهار داشت: در این سال شاهد رشد 28 درصدی بارش باران نسبت به مدت مشابه سال قبل آن بودیم و امیدواریم این میزان بارندگی همچنان ادامه داشته باشد.

وی خواهان اختصاص ردیف ملی آب برای شهر مشهد شد و عنوان کرد: در حال حاضر شرکت آب و فاضلاب مشهد با 52 میلیارد تومان کسری اعتبار نیازمند حمایت هرچه بیشتر از سوی مقامات وزارت نیرو است.

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه در شروع سال 93 شاهد جشن اتمام برق‌رسانی به روستاهای 20 خانوار در استان بودیم، ابراز امیدواری کرد: در سال جدید تمام روستاهای استان از برق پایدار برخوردار شوند.

وی تلفات برق در خراسان رضوی را کمتر از 10 درصد دانست و گفت: استفاده از خط گرم و کابل‌های خودنگهدار ظرفیت استفاده بهینه از انرژی برق را دوچندان کرده است.

رشیدیان همچنین در ارتباط با بارندگی‌های دوره اخیر عنوان کرد: طبق اعلام دستگاه مربوطه از اول مهرماه سال گذشته شاهد رشد 75 درصدی بارش‌ها و 14 درصدی نسبت به دوره بلندمدت بوده‌ایم که در این راستا مدیریت آب استان کمک دو چندانی به این موضوع می‌کند.

وی با ابراز خرسندی از کسب رتبه نخست شرکت برق منطقه‌ای استان در کشور عنوان کرد: خراسان رضوی دارای ظرفیت‌های زیادی شامل انرژی بادی و خورشیدی است که می‌توان این ظرفیت‌ها را به بالفعل تبدیل کرد.

انتهای پیام/3138/ج20/پو3002

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها