امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۶:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149407
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۰۵:۴۰
تعداد بازدید: 177
به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعـــود، شهروندان عربستانی در الاحساء و القطیف شب گذشته در تظاهراتی اعتراضی به خیابان آمدند و حمله عربستان به یمن ...

به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعـــود، شهروندان عربستانی در الاحساء و القطیف شب گذشته در تظاهراتی اعتراضی به خیابان آمدند و حمله عربستان به یمن را محکوم کردند.

پایگاه خبری «الیمن الجدید»، گزارش داد که شهروندان معترض عربستانی همچنین در شعارهای اعتراضی خود خواستار پایان تجاوز آل سعود به یمن شده و تأکید کردند که مردم عربستان و کشورهای عربی بیش از دیگران از این اقدام متضرر خواهند شد.

معترضان همچنین «سلمان بن عبدالعزیز» و اطرافیانش را «نادان سیاسی» توصیف کردند و اعلام کردند که این افراد کشور را به مسیری سوق خواهند داد که سرنوشت خوبی برای عربستان رقم نخواهد زد.

شهروندان عربستانی پافشاری کردند که اگر این جنگ متوقف نشود، شعله خشم مردم از القطیف و الاحساء و استان‌های شرقی این کشور علیه رژیم آل سعود شعله ور خواهد شد.

از سوی دیگر گزارش‌های رسانه‌ای حاکی است که نیروهای امنیتی عربستان با یورش به سوی معترضان و سرکوب آنها تلاش کردند مردم را از تجمع باز داشته و تظاهرات آنها را پراکنده کنند.

انتهای پیام/ب

 

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار