امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149454
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۲۳:۵۷
تعداد بازدید: 140
به گزارش گروه دانشگاه پیروان مــوعـــود، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در پی اتفاقات اخیر یمن در ...

به گزارش گروه دانشگاه پیروان مــوعـــود، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در پی اتفاقات اخیر یمن در بیانیه‌ای اعلام کرد: آل سعود در حال اشتباهات محاسباتی پشت سر هم است و عربستان به زودی رنگ و بویی دگر خواهد گرفت اگر مردم منطقه این شرایط تاریخی را درک کنند.

این اتحادیه دانشجویی در ابتدای بیانیه خود آورده است: این روزها خبر حمله عربستان و همپیمانانش در منطقه به یمن و انقلاب مردمی این کشور که به دستور و حمایت آمریکای مستکبر صورت می‌گیرد؛ سخنان حضرت روح الله (ره) را به یاد می‌آورد در مورد این اسلام آمریکایی دنیاطلب، هواپرست، مستبد، مستکبر، سفاک، متحجر، بنده آمریکا و «اسلام ساختگی امثال معاویه». عربستانی که روزی برای فشار بر ایران با آمریکا همدست می‌شود و در یک توطئه قیمت نفت را به نصف کاهش می‌دهد تا در کوران مذاکرات هسته‌ای، ذره‌ای در مقابل اربابان آمریکایی‌اش خوش رقصی کرده باشد و امروز به دستور آمریکایی‌ها همه جانبه بر سر مردم یمن بمب می‌اندازد تا به هر قیمتی که شده انقلاب مردمی این کشور را متوقف کند. امروز بر همه جهانیان واضح و مبرهن است که هر جا کشوری مستبد و دیکتاتوری حاکم باشد آمریکا و ایادی آن حامی آن کشور هستند و در بسیاری از آن کشورها حاکمان دیکتاتور حاصل کودتاهای آمریکایی‌ها و دست نشانده آنهایند و هر جا انقلابی مردمی در مقابل دیکتاتورها صورت می‌گیرد قطع به یقین آمریکایی‌ها پشت پرده و جلو پرده حمله کنندگان به انقلابیون هستند تا جلوی انقلاب را بگیرند و همچنین پر واضح است که در خاورمیانه هر جا دیکتاتوری هست، سعودی‌ها با آنان همپیمان‌اند و هر جا انقلابی مردمی رخ داده و یا حکومتی مردمی و اسلامی وجود دارد این خائنین حرمین شریفین و منادیان اسلام آمریکایی در مقابل قرار دارند.

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل ادامه داد: عربستانی که همه گروهک‌های تندرو تکفیری و سلفی از القاعده گرفته تا داعش را می‌پروراند و تلاش می‌کند که نه تنها با موضع گیری‌های دیپلماسی بلکه با دخالت‌های فیزیکی و نظامی در کشورهای منطقه آشوب به پا کند امروز با همدستی دولت‌های قطر، اردن، ترکیه، کویت، بحرین و امارات متحده عربی و مصر و با پشتیبانی صهیونیست‌ها در آمریکا و اسرائیل به سمت مردم یمن تاخته است تا نگذارد انقلاب اسلامی دیگری در منطقه تثبیت شود. نهادهای بین المللی نیز امروز آزمون دیگری را پیش رو دارند؛ همانهایی که مردم و دولت قانونی سوریه را تروریست می‌نامیدند و با فشار آمریکا با تروریست‌ها در سوریه همراه شدند و آبروی خود را در جهان ریختند؛ همان‌هایی که در اجلاس‌هایشان از اسرائیل حمایت می‌کردند و کودکان مظلوم فلسطین را فراموش کردند. ما امروز منتظریم تا ببینیم سازمان ملل متحد، اتحادیه کشورهای عرب و دیگر نهادهای بین‌المللی ذی‌صلاح بار دیگر لکه ننگی بر کارنامه خود می‌گذارند یا با عدالت، انصاف و در دفاع از مردم وارد عمل شده و در مقابل رژیم سعودی خواهند ایستاد؟

در ادامه این بیانیه آمده است: اما بایستی این را هم بگوییم که صحنه امروز متفاوت است. با شروع بیداری اسلامی در منطقه و بعد از شکست سیاست‌های آمریکا و نوکر منطقه‌ای آن یعنی عربستان در سوریه و عراق، آل سعود در بین ملت‌های منطقه منفورتر می‌شود و به لحاظ قدرت سیاسی و استراتژیک نیز هر روز ضعیف‌تر از دیروز است. عربستان امروز از طرف مرزهای جنوبی به انقلابیون الحوثی یمن حمله کرده است اما می‌دانیم که دیری نخواهد پایید که مردم انقلابی شمال عربستان هم به جنب و جوش خواهند افتاد و آل سعود از شمال و جنوب بلعیده خواهد شد. آل سعود در حال اشتباهات محاسباتی پشت سر هم است و عربستان به زودی رنگ و بویی دگر خواهد گرفت اگر مردم منطقه این شرایط تاریخی را درک کنند.

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در پایان این بیانیه نوشت: به برادرانمان در یمن می‌گوئیم همچنان در مسیر خدا قدم بردارید و عربستان و همپیمانانش اگر بخواهند جنگی گسترده را ترتیب دهند قطعا در این جنگ شکست خواهند خورد چرا که آنها با قدرت ایمان شما بیگانه‌اند. جنگ شما امروز قسمتی از میدان جنگ اسلام ناب محمدی و اسلام آمریکایی است و بدانید که دعای خیر همه ملت‌های مسلمان و آزادیخواه منطقه بویژه مردم ایران اسلامی پشت و پناه شما خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار