امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۴:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149466
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۳۹
تعداد بازدید: 162
عباسعلی کدخدایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان، به مناسبت روز 12 فروردین روز جمهوری اسلامی اظهار کرد: 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی، ...

عباسعلی کدخدایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان، به مناسبت روز 12 فروردین روز جمهوری اسلامی اظهار کرد: 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی، نقطه عطفی برای پیروزی انقلاب اسلامی و شکل‌گیری حاکمیت اسلامی بود.

وی بیان کرد: مردم ایران در روز 12 فروردین حرکت ارزشمند خود را مبنی بر مبارزه با استکبار جهانی، ظالمین و مفسدین پس از پیروزی انقلاب اسلامی تکمیل کردند و با رأی آری بیش از 98 درصدی خود به جمهوری اسلامی، نظامی مبتنی بر حاکمیت اسلامی را برگزیدند.

سخنگوی سابق شورای نگهبان تصریح کرد: مردم ایران در دهه 50 یک نظام حاکمیتی جدید در عرصه جهانی و نظام‌های سیاسی دنیای نوین را برای خود انتخاب کردند و این یک کار ماندگار و ارزشمند بود.

وی تاکید کرد: ما باید قدردان این نقطه عطف و سرنوشت‌ساز تاریخی (روز 12 فروردین) باشیم، قطعاً بدون مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های مردم ایران و به ویژه شهدا این امر ارزشمند امکان‌پذیر نبود.

کدخدایی افزود: مردم ایران در 12 فروردین 58 با رأی آری خود به جمهوری اسلامی یک خواست بزرگی را اعلام کردند که آن چیزی جز رسیدن به یک استقلال سیاسی داخلی و خارجی برای کشور ایران نبود.

وی ابراز کرد: امروزه به خوبی شاهد تحقق و عینیت خواست بزرگ مردم ایران در 12 فروردین 58 که همانا استقلال سیاسی نظام ایران است، هستیم، نظام جمهوری اسلامی ایران امروز نه تنها به عنوان یک قدرت منطقه‌ای بلکه تحت عنوان یک قدرت فرامنطقه‌ای و بین‌المللی در جهان مطرح است.

انتهای پیام/63030/ج20/د1000

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار