امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۵:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14947
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۵
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از هفته‌نامه فلسطینی المنار، «اسرائیل حسون»، عضو کنست رژیم صهیونیستی که پیشتر منصب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از هفته‌نامه فلسطینی المنار، «اسرائیل حسون»، عضو کنست رژیم صهیونیستی که پیشتر منصب ریاست دستگاه اطلاعات داخلی این رژیم موسوم به «شاباک» را برعهده داشت، در یک مصاحبه مطبوعاتی تاکید کرد که امروزه تنها ارتشی که می‌تواند با اسرائیل مقابله کند، حزب الله است.

حسون که سال‌ها به عنوان فرستاده محرمانه رژیم صهیونیستی در کشورهای عربی فعالیت می‌کرد در ادامه گفت که پس از تفکیک ارتش عراق، خنثی کردن قدرت ارتش مصر و مشغول کردن ارتش سوریه به مبارزه با گروه‌های تروریستی مسلح در داخل این کشور هم اکنون تنها حزب‌الله است که می‌تواند رو در روی اسرائیل بایستد و مقاومت کند.

حسون درباره مذاکرات سازش بین اسرائیل و فلسطینیان گفت که باور ندارد، افق‌های روشنی جهت دستیابی به راه حل سیاسی برای اختلافات فلسطینیان و اسرائیل وجود داشته باشد.

وی گفت: واقعا هیچ حکومت عربی را نمی‌توان یافت که تمایلی به حمایت از تلاش‌های انجام شده برای تشکیل دولت و کشور مستقل فلسطینی داشته باشد و تمام سخنانی که در این خصوص بیان می‌شود، صوری است و سران عربی که چنین سخنانی را بر زبان می‌آورند، به گفته‌های خود ایمان ندارند.

این افسر سابق سرویس اطلاعات رژیم صهیونیستی و نماینده کنونی کنست این رژیم درباره قریب الوقوع بودن انتفاضه فلسطینی گفت که شرایط سخت اقتصادی که بر فلسطینیان حاکم است، به نظر نمی‌رسد که آنها بتوانند به انتفاضه بیاندیشند.

وی در پایان گفت که حتی در تمایل رهبران فلسطینی برای تحقق صلح نیز شک و تردید به چشم می‌خورد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار