امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149487
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۰۰:۵۷
تعداد بازدید: 356
به مناسبت یوم الله 12 فروردین
یکی از اتفاقات بسیار مهم به‌ثمر نشستن انقلاب با زمینه‌سازی امام خمینی (ره) و تعیین نوع نظام سیاسی حاکم در کشور بود.

به مناسبت یوم الله 12 فروردین

به گزارش پیروان مــوعـــود از جنوب استان تهران، مصطفی هدایی صبح امروز در جمع خبرنگاران با تبریک یوم‌الله 12 فروردین اظهار داشت: پس از به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی در 22 بهمن 57، یکی از اتفاقات بسیار مهم به‌ثمر نشستن انقلاب با زمینه‌سازی امام خمینی (ره) و تعیین نوع نظام سیاسی حاکم در کشور بود. 

 

وی با اشاره به فرمایشی از امام راحل مبنی بر اینکه «جمهوری دموکراتیک نه، جمهوری دموکراتیک اسلامی نه، جمهوری اسلامی! نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر» اظهار داشت: دولت‌های دموکراتیک یعنی دولت‌های قائل به دموکراسی و برآمده از دموکراسی، و دموکراسی یعنی حکومت اکثریت بر اقلیت یعنی آنچه اکثریت می‌پسندد بر شئون جامعه حاکم شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان تهران با بیان اینکه پس از مطرح شدن رفراندوم از سوی امام خمینی (ره) جریان‌پردازی‌های مختلفی از سوی گروهک‌هایی که در جریان پیروزی انقلاب نقشی نداشتند به‌وجود آمد، افزود: این گروه‌ها به دلیل غیراسلامی و التقاطی بودن‌شان با گروهک‌ منافقان سعی داشتند نظام را به سمت نظامی غیردینی سوق دهند و برای تشکیل نظامی به سلیقه خود فضاسازی گسترده‌ای را انجام دادند. 

وی ادامه داد: پس از اقدام این گروهک‌ها امام (ره) به عنوان رهبر هوشیار انقلاب در مقابله با چنین گروه‌هایی برپایی نظام جمهوری اسلامی که در واقع یک «بله» یا «نه» بود را به مردم نوید دادند.

هدایی عنوان کرد: جمهوری اسلامی از زمان بروز، ظهور و استقرار خود و مقابله با ستیزه‌جویی‌های ایادی شرق و غرب به‌ویژه آمریکای جنایتکار و رژیم اشغالگر قدس دچار تطورات شده است، اما به برکت اسلام، قرآن، رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و بیداری مردم با بصیرت و قدرشناس نظام مقدس جمهوری اسلامی، تمام نظام‌های طاغوتی جهان را سرکوب و به انزوا کشانده است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان تهران با اشاره به تاثیر عمیق انقلاب‌ اسلامی ایران بر جنبش‌های جهانی بیان کرد: جمهوری اسلامی منشا یک تحول فوق‌العاده در جهان بود، به چالش‌ کشیدن نظام‌های دنیا، همچنین فروپاشی شوروی از پیامدهای انقلاب اسلامی است که 35 سال است آثار مثبت آن به روزشمار انقلاب اضافه می‌شود.

وی تصریح کرد: خداوند متعال را شاکریم که تاثیرات اسلام‌خواهی را به وضوح در تغییرات نظام بین‌الملل به‌ویژه در خاورمیانه مشاهده می‌کنیم، که با اهداف استعمارگران هم‌سو و سازگار نیست و دشمنی آنان را علیه حکومت جمهوری اسلامی و ملت ایران برانگیخته است.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها