امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۲۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149493
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۰۰:۵۸
تعداد بازدید: 185
 به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعـــود، گروه تروریستی جبهه النصره پس از تصرف شهر ادلب سوریه در اقدام وحشیانه مجسمه شهید هنانو که به نماد ...

 به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعـــود، گروه تروریستی جبهه النصره پس از تصرف شهر ادلب سوریه در اقدام وحشیانه مجسمه شهید هنانو که به نماد مبارزه با استعمار فرانسه معروف بود را تخریب کرد.

تروریست های جبهه النصره پس از تخریب این مجسمه دیگر اثارهای تاریخی و مذهبی این شهر را نابود کردند.

منابع محلی در شهر ادلب، در خصوص تخریب مجسمه نماد مبارزه با استعمار فرانسه اظهار کردند: تروریست های اجاره ای که اکثریت خارجی نیز هستند به طور کامل از طرف کشورهای غربی حمایت می شوند و ناوبدی مجسمه هنانو نشان از کینه فرانسوی ها نسبت به این شخصیت ملی است.

این منابع اعلام کرده‌اند به طور حتم دستور تخریب نماد مبارزه با استعمار فرانسه توسط سازمان های اطلاعات غربی صادر شده است.

توحش تروریست های اجاره ای در سوریه در حالی ادامه می یابد که این تروریست ها هدفی جزء نابودی سوریه ندارن و با اطلاع از فرهنگ و قهرمانان این کشور اقدام به تخریب آثار تاریخی می کنند.

چند روز پس از ورود تعداد زیادی از تروریست‌ها از مرزهای اردن و ترکیه به داخل سوریه، این تروریست‌ها بر بخش‌هایی از شهر ادلب مسلط شده‌اند هرچند رسانه‌های حامی تروریست‌ها مدعی کنترل کامل بر این شهر هستند ولی ارتش سوریه اعلام کرده که عملیات خود برای بیرون راندن تروریست‌ها از بخش‌هایی از شهر ادلب را آغاز کرده است.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها