امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۱۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149505
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۰۸:۴۱
تعداد بازدید: 261
سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پیروان مــوعـــود، با اشاره به مذاکرات ...

سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پیروان مــوعـــود، با اشاره به مذاکرات هسته‌ای با 1+5 در لوزان گفت:‌ استراتژی جمهوری اسلامی ایران از ابتدا این بوده که توافق باید در یک مرحله و در یک متن انجام شده و کلیه موضوعات مربوط به مسئله هسته‌ای چه کلی و چه جزئی در یک متن آورده و منتشر شود.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران غیر از متن توافق هیچ چیز دیگری را اعم از بیانیه سیاسی، توافق سیاسی، مقدمه توافق هسته‌ای و امثال آن را قبول ندارد و هر آنچه که می‌خواهد مورد توافق قرار گیرد باید در یک متن منتشر شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اضافه کرد: بعید می‌دانم که اخبار منتشر شده در مورد بیانیه سیاسی ایران و 1+5 قرین صحت باشد و تا جایی که بنده اطلاع دارم تیم مذاکره‌کننده کشور ما صدور بیانیه سیاسی مشترک میان ایران و 1+5 را نپذیرفته است.

به گزارش پیروان مــوعـــود، برخی اخبار منتشر شده از مذاکرات هسته‌ای ایران با 1+5 در لوزان از این مسئله حکایت دارد که طرفین مذاکره بیانیه‌ای را صادر و بعد از یک توافق کلی سیاسی به توافق در مورد جزئیات خواهند پرداخت.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها