امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۱:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149508
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۰۸:۴۱
تعداد بازدید: 209
حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: هنگامی که می‌خواهیم چرخ اقتصاد مملکت را به گردش ...

حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: هنگامی که می‌خواهیم چرخ اقتصاد مملکت را به گردش درآوریم و اقتصادی درون‌زا داشته باشیم باید به اصل تعامل، همدلی و همزبانی میان دولت و ملت، توجه خاص و ویژه داشته باشیم.
وی ادامه داد: همواره همدلی و همزبانی میان ملت و دولت اقتدار جمهوری اسلامی در عرصه داخلی و خارجی را به دنبال داشته و این مسئله حقیقتی انکارناپذیر است اما امروز این همدلی و همزبانی باید بیش از هر زمان دیگری در ساختار بخش‌های مختلف وجود داشته باشد.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از راه‌های رسیدن به پیشرفت و موفقیت‌های روز‌افزون و استقلال اقتصادی و توسعه‌یافتگی توجه به همین فرمایش حکیمانه رهبری است و نباید فراموش کنیم که همدل بودن رمز خروج از بن بست‌ها و گشایش قفل مشکلات است.
حجت‌الاسلام پژمانفر یادآور شد: شعار امسال عاملی محرک برای رسیدن به اقتدار ملی، بهره‌گیری مناسب از ظرفیت‌های کشور، توجه به مطالبات مردمی، اجرای مناسب و به موقع پروژه‌ها و رفع مشکلات مردم است.

انتهای پیام/3138/ک20/پو3002

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها