امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149516
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۴۱
تعداد بازدید: 165
حجت‌الاسلام حیدر مصلحی
انقلاب اسلامی مقوله و حرکتی است که مرز ندارد و چاشنی‌های آن باید تأمین شود و به شیعیان جهان برسد.

حجت‌الاسلام حیدر مصلحی

به گزارش پیروان مــوعـــود از مشهد، حجت‌الاسلام حیدر مصلحی سه‌شنبه شب در اختتامیه نشست تخصصی حیات طیبه در مجتمع فرهنگی ولایت با اشاره به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد: مسیری که مقام معظم رهبری در نامگذاری سال‌ها دنبال می‌کنند همان اهداف امام خمینی (ره) دیده می‌شود و هر چقدر افراد در این زمینه کم‌کاری کنند خودشان عقب می‌مانند و انقلاب با همان سرعت خود به جلو می‌رود.

 

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی از ثمرات انقلاب است، بیان کرد: انقلاب اسلامی مقوله و حرکتی است که مرز ندارد و چاشنی‌های آن باید تأمین شود و به شیعیان جهان برسد.

وزیر سابق اطلاعات تصریح کرد: با وجود اینکه برخی افراد در داخل کشور پای کار نمی‌آیند اما انقلاب اسلامی تأثیرگذاری خود را در جهان روز به روز افزایش می‌دهد.

مصلحی یکی از دست‌آوردهای انقلاب را عزت ملی برای دست‎‌یابی به اسلام ناب محمدی اعلام کرد و افزود: اقتداری که امروز شیعه در دنیا پیدا کرده است، نتیجه پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اتفاقات کشور یمن، بیان کرد: اینکه چند کشور علیه کشوری شیعه توطئه کنند به جایی نمی‌رسند و اینکه برخی عربستان را صاحب فکر و ایده می‌دانند بسیار اشتباه است چرا که عربستان هیچ اختیاری از خود ندارد و مسائلی از قبیل پایین آمدن قیمت نفت و حمله به یمن همه زیر سر آمریکا است.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس با اشاره به جنایات وهابیت، تصریح کرد: توطئه وهابیت را انگلیس برای پیاده‌کردن اهداف خود در منطقه بوجود آورده است.

مصلحی خاطرنشان کرد: اینکه نتانیاهو در سنای آمریکا اعلام می‌کند ایران تا‌کنون چهار کشور را بلعیده است حرف مهمی است که نشان از جایگاه و اقتدار جمهوری اسلامی ایران دارد.

وی تأکید کرد: عربستان نمی‌تواند علیه یمن حمله زمینی انجام دهد چون سیلی بدی از یمن خورده است و شرایط جغرافیایی یمن نیز طوری نیست که به راحتی علیه آن حمله زمینی شود.

وزیر سابق اطلاعات گفت: حمله عربستان به یمن شاید انقلاب یمن را به چالش بیندازد اما نمی‌تواند آن را متوقف کند و در واقع مجموعه حزب‌الله یمن و عزت ملی در این کشور ثمره انقلاب اسلامی است.

مصلحی در ارتباط با مذاکرات هسته‌ای عنوان کرد: مذاکرات ایرادی ندارد و ما نیز از تیم هسته‌ای حمایت می‌کنیم اما دلواپسی‌ها باید سر جایش باشد چرا که دلواپسی‌ها پشتوانه‌ای قوی برای جمهوری اسلامی است.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس عنوان کرد: متأسفانه مذاکرات بازی و تقسیم کار بین اروپا و آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به شعار سال و همدلی و همزبانی دولت و ملت، بیان کرد: ملت به عنوان کارفرما که عزت ملی به دست آورده‌اند، می‌خواهند در مذاکرات نیز این عزت ملی حفظ شود.

مصلحی خاطرنشان کرد: 80 درصد مشکلات اقتصادی کشور مربوط به مدیریت داخلی است و به تحریم‌ها مربوط نمی‌شود.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار