امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149518
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۴۱
تعداد بازدید: 147
رئیس سازمان بسیج دانشجویی
این مرحله توافق کلی و بدون جزئیات و منهای حذف تمام تحریم‌ها هیچ جایگاهی برای ایران ندارد و برگشت به گذشته است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی

محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پیروان مــوعـــود با بیان اینکه یک سال و نیم از مذاکرات در دولت جدید می‌گذرد، گفت: به نظرم هر اتفاقی که می‌بایست در زمینه هسته‌ای افتاده است و طرفین و دولت‌ها تا این لحظه هر نوع مواجهه‌ای که لازم بوده را داشته‌اند.

 

وی تأکید کرد که در این مرحله توافق کلی و بدون جزئیات و منهای حذف تمام تحریم‌ها هیچ جایگاهی برای ایران ندارد و برگشت به گذشته است.

به گفته رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور، اگر توافق صورت پذیرفته شفاف با ذکر جزئیات و لغو تمام تحریم‌ها از فردای مذاکرات همراه نباشد از مشروعیت و مقبولیت کافی در بین مردم ایران برخوردار نیست و اگر این اتفاقات نیافتد مذاکرات روند فرسایشی را طی می‌کند.

وی با اشاره به زمان برگزاری این مذاکرات، گفت: مذاکرات در مرحله حساسی است و انتخاب روزهای تعطیل کاری برای برگزاری مذاکرات با نگاه بدبینانه می‌تواند برای جلوگیری از طرح نگاه‌های داخلی در این خصوص باشد.

حیدری با بیان اینکه اگر دستاورد این دوره از مذاکرات همانند گذشته باشد نه تنها جشن هسته‌ای مفهومی ندارد بلکه بازگشت به گذشته است، اظهار داشت: ایران امتیازاتی را که می‌بایست داده است و حال نوبت طرف مقابل است تا حسن نیت خود را اثبات کند.

وی با اشاره به تحولات منطقه خاورمیانه گفت: تمدید مذاکرات مشکل را حل نمی‌کند و نرسیدن به نتیجه مشخص نیز به نفع کشور نیست.

 

آخرین اخبار
پربازدید ها