امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14952
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۵
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الجزیره، دادگاه شمال قاهره حکم آزادی مبارک بدون ضمانت را در قضیه مربوط به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الجزیره، دادگاه شمال قاهره حکم آزادی مبارک بدون ضمانت را در قضیه مربوط به ثروت‌اندوزی غیرقانونی و کسب درآمد نامشروع صادر کرد.

این حکم از اتاق مشورت دادگاه جنایی استیناف شمال قاهره در قضیه اتهامات مبارک مبنی بر سوء استفاده از منصب ریاست جمهوری برای ثروت‌اندوزی غیرقانونی، صادر شد.

مبارک در حال حاضر حبس موقت خود در دو قضیه دیگر را سپری می‌کند که یکی قضیه تصرف دارایی‌های کاخ‌های ریاست جمهوری است که تحقیقات درباره آن تحت نظر دادستانی عالی امنیت دولت در حال انجام است و قضیه دوم نیز مربوط به هدایای موسسات روزنامه ملی است که به صورت غیرقانونی دریافت کرده است و دادستانی عالی دولت در حال اجرای تحقیقات در این زمینه است.

پیش از این نیز دو حکم جداگانه در خصوص حبس موقت مبارک به مدت 15 روز صادر شده است که پس از پایان حبس موقت فعلی وی صادر خواهد شد.

با وجود صدور حکم آزادی مبارک، وی به دلیل محاکمه مجدد در قضیه قتل انقلابیون در جریان انقلاب 25 ژانویه، همچنان در حبس باقی خواهد ماند.

دادگاه جنایی قاهره ماه جاری اعلام کرد که محاکمه مجدد مبارک به روز ششم ماه آینده موکول شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها