امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149523
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۴۲
تعداد بازدید: 375
به گزارش پیروان مــوعـــود ، سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با آماده باش نیروی‌ یگان حفاظت در تعطیلات نوروز برای برخورد با متخلفان ...

به گزارش پیروان مــوعـــود ، سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با آماده باش نیروی‌ یگان حفاظت در تعطیلات نوروز برای برخورد با متخلفان عرصه‌ منابع طبیعی و اعلام حریق، آمادگی دریافت اخبار و اطلاعات از طریق شماره تلفن 1504 امداد جنگل و مرتع اعلام کرد.

متن گزارش منتشر شده از سوی سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور به شرح زیر است:

اطلاعیه

«مراقبت کنید این دایره غصب و تصرف نابجا و غلط توسعه پیدا نکند و جلویش گرفته شود و متصرفان را خلع ید کنید».

مقام معظم رهبری مدظله العالی

حفاظت از عرصه های منابع طبیعی و ملی که حدود 83 درصد از اراضی کشور عزیزمان ایران اسلامی را شامل می شود، یکی از رسالت ها و اهداف حاکمیتی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور است، به منظور جلوگیری از دست اندازی متصرفان و افراد فرصت طلب و سودجو، به عرصه و اعیان منابع طبیعی اعم از جنگل ها و مراتع، به اطلاع می رساند نیروهای یگان حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در تمامی ایام ،خاصه تعطیلات نوروزی ضمن آماده باش کامل در برخورد قاطعانه با متخلفان عرصه های منابع طبیعی، آمادگی خود را جهت دریافت اخبار و اطلاعات واصله مردمی اعلام می نماید.

هموطنان عزیز می توانند، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، دست اندازی به انفال و اراضی ملی در سطح کشور  و نیز اعلام حریق را از طریق تماس با شماره تلفن 1504 امداد جنگل و مرتع اعلام نمایند.

انتهای پیام/ب

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها