امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149565
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۲۴
تعداد بازدید: 300
به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعـــود به نقل از پایگاه «السومریه نیوز»، صدرالدین قپانچی امروز در خطبه نماز جمعه با تاکید بر اینکه ...

به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعـــود به نقل از پایگاه «السومریه نیوز»، صدرالدین قپانچی امروز در خطبه نماز جمعه با تاکید بر اینکه کشورهای مستکبر مجبور به اعلام موافقت خود با ایران درباره برنامه هسته ای این کشور شدند، گفت: دست آوردی که در مذاکرات لوزان بین ایران و گروه 5+1 حاصل شده است، یک پیروزی برای ایران محسوب می شود.

امام جمعه نجف تاکید کرد که «ایران توانست سرمداران استکبار جهانی را مجبور کند که موافقت خود با برنامه هسته ای این کشور را اعلام کنند».

وی بخش دیگر از سخنان امروز خود در نجف اشرف از «مقاومت ملت یمن» تمجید کرد و گفت: تجاوز علیه یمن امری غیر قبول است.

صدر الدین قپانچی همچنین از «همراهی اتحادیه عرب با تجاوزات علیه یمن» ابراز تاسف کرد و گفت: عملیات متجاوزانه ائتلاف سعودی موسوم به «طوفان قاطع» به فروپاشی هیبت همه آنها سرعت خواهد بخشید.

امام جمعه نجف در ادامه به مساله آزادسازی تکریت اشاره کرد و گفت: تکریت به دست قهرمانان مومن و بدون نیاز به کمک ائتلاف بین المللی ضد داعش آزاد شده است و شاهد آن هتستیم که چگونه عناصر داعش همانند موش به دنبال سوراخ موش می‌گردند.

انتهای پیام/ح

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها