امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۰۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149576
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۵۱
تعداد بازدید: 331
به گزارش گروه دانشگاه پیروان مــوعـــود میرحاجی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در ارتباط با بیانیه خوانده شده در لوزان سویس اظهار داشت: ...

به گزارش گروه دانشگاه پیروان مــوعـــود میرحاجی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در ارتباط با بیانیه خوانده شده در لوزان سویس اظهار داشت: بیانیه خوانده شده در محل مذاکرات به اندازه کافی روشن و صریح نیست این بیانیه به هیچ وجه به صورت آشکار و روشن وضعیت مسائلی چون شیوه لغو تحریم ها و 190هزار سو غنی سازی که مورد نیاز و احتیاج کشور است روشن نشده است.

وی ادامه داد: البته تمام این مسائل در حالی خواهد بود که طرف مقابل اراده عمل به وعده های و توافقاتی که انجام داده است را داشته باشد که این مسئله همیشه زیر سوال بوده هست.

وی با طرح این سوال که در بیانه قرائت شده اشاره ای به استفاده از حدود 5هزار سانتریفیوژ شده است گفت: خوب است تیم مذاکره کنند برای ما شرح دهند آیا با این تعداد سانتریفیوژ می توان نیاز کشور را که 190هزار سو بود را محقق کرد؟

میرحاجی در این برهه نقش نمایندگان مجلس را حائز اهمیت خواند و گفت: قطعا نمایندگان مجلس وظیفه دارند این مذاکرات و توافقات را زیر نظر داشته و در مورد بند بند آن تحقیقات و دقت های لازم را به عمل بیاورند.

وی افزود: برای من کمی سخت است که متوجه شوم چرا باید بپذیریم فردو که سایتی از نظر کارای شبیه به نطنز است تنها با این تفاوت که در میان کوه ها و برای جلوگیری از حمله نظامی احتمالی ساخته شده است تبدیل به آزمایشگاه شود ولی نطنز که به هیچ وجه قدرت دفاع فردو را ندارد در محوریت قرار بگیرد آیا باید گفت ایران با این کار قبول کرده که طرف مقابل اجازه دارد به تاسیسات ما حمله کند؟

وی در پایان تاکید کرد: اسرائیل نیز هرگز فراموش نکند و گمان نکند با انجام گرفتن و یا نگرفتن توافق می تواند امنیت خود را تامین کند این یک اشتباه بزرگ برای آنان است نابودی و محو اسرائیل قطعا خواست ملت ماست و چه توافقی بشود و چه نشود تغییری در نظر و خواست ملت ایران پدید نمی آید.

انتهای پیام/
 

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها