امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149583
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 301
به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعـــود، از پس از وقوع حملات ژانویه گذشته که منجر به کشته شدن 17 نفر در فرانسه شد، میزان فروش کتاب‌های ...

به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعـــود، از پس از وقوع حملات ژانویه گذشته که منجر به کشته شدن 17 نفر در فرانسه شد، میزان فروش کتاب‌های اسلامی در فرانسه افزایش قابل توجهی داشته است.

نشریه فرانسوی «لاووآ دو نور» امروز طی گزارشی از افزایش فروش کتاب‌های اسلامی در فرانسه پس از حملات ژانویه گذشته خبر داد.

 

بر اساس این گزارش، طبق اعلام اغلب کتاب‌فروشی‌های فرانسه، از زمان وقوع حملات ژانویه گذشته در فرانسه و پس از آن وحشیگری‌های گروه تروریستی داعش فروش کتاب‌های مرتبط با دین مسلمانان یعنی اسلام در این کشور به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

بنابر اعلام روزنامه فرانسوی فیگارو، حملات ژانویه 2015 فرانسه تقاضای زیادی درباره کتاب‌های اسلامی ایجاد کرده به گونه‌ای که فروش قرآن ترجمه شده به زبان فرانسوی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

به گفته «مایتو دو مونتشلین» رئیس اتحادیه ملی کتابفروش‌ها با استناد به آمار ارائه شده از سوی 30 کتابفروشی بزرگ در فرانسه، میزان فروش کتاب‌های مرتبط با اسلام طی سه ماه نخست سال جاری میلادی در مقایسه با سه ماه آغازین سال 2014 افزایش قابل توجه سه برابری داشته است.

انتهای پیام/م

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار