امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149630
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۴۳
تعداد بازدید: 494
حسن سرخوش در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پیروان مــوعـــود با اشاره به حل مشکل صدور روادید برای زائران ایرانی عمره مفرده، گفت: با حل این مشکل ...

حسن سرخوش در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پیروان مــوعـــود با اشاره به حل مشکل صدور روادید برای زائران ایرانی عمره مفرده، گفت: با حل این مشکل در سفارت و کنسولگری عربستان هم اکنون روزانه 5 هزار روادید برای زائران ایرانی عمره مفرده صادر می‌شود و مشکلی در مسیر اعزام زائران وجود ندارد، هم اکنون اعزام‌ها بدون مشکل در حال انجام است.

وی ادامه داد: همانطور که پیش از این نیز اعلام شد خسارت وارده از حساب شرکت‌های سعودی کسر می‌شود و زائران می‌توانند در ماه‌های رجب، شعبان و رمضان در ظرفیت‌های خالی کاروان‌ها ثبت نام و به سرزمین وحی اعزام شوند در غیر اینصورت می‌توانند در ایام نوروز سال آینده مشرف شوند.

سرخوش خاطرنشان کرد: دلیل عدم صدور روادید برای زائران عمره از طرف سفارت و کنسولگری عربستان مشکل کمبود نیروی انسانی اعلام شده بود که با ملحق شدن کارکنان جدید به سفارت و کنسولگری عربستان در ایران، صدور روادید زائران ایرانی برای عمره به حالت عادی برگشت و هم اکنون روزانه 3 هزار 500 زائر ایرانی به سرزمین وحی مشرف می‌شوند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار