امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149647
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۴۰
تعداد بازدید: 491
«سیدغلامرضا میرحسینی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پیروان مــوعـــود، در پاسخ به این سوال که از سوی جامعه پزشکی انتقادات ...

«سیدغلامرضا میرحسینی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پیروان مــوعـــود، در پاسخ به این سوال که از سوی جامعه پزشکی انتقادات بسیاری به سریال جدید مهران مدیری شده و حتی امکان برگزاری تحصن در این باره وجود دارد، واکنش تلویزیون درباره این اقدامات چیست؟ گفت: تمام تلاش ما در تولید این اثر ایجاد فضایی شاد برای مردم بوده است و به هیچ عنوان قصد توهین و جسارت به هیچ قشری مد نظر ما نبوده و نیست.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم دوستان منتقد این سریال عجولانه قضاوت می‌کنند و اگر بدون تعصب به محتوای اثر نگاه کنند، متوجه می‌شوند که «در حاشیه» به هیچ کس توهین نمی‌کند.

میرحسینی تصریح کرد: از زمان آغاز پخش سریال تا الان خوشبختانه حمایت مردم بسیار خوب بوده و استقبال بسیاری صورت گرفته است. من هم خطابم به دوستان این است که سریال را ببینند و لذت ببرند. در این میان برای ما نظر مردم از اهمیت بیشتر و بالاتری برخوردار است.

وی در پایان گفت: در حال حاضر پخش فاز اول سریال «در حاشیه» به روال عادی و روتین خود ادامه دارد و برای فازهای بعدی هم در زمان پخش تصمیم‌گیری می‌کنیم.

 

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها