امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149665
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۲۳:۳۱
تعداد بازدید: 561
بیانیه کمیته حمایت از انقلاب اسلامی فلسطین
از مظلومیت ساکنان اردوگاه یرموک همین بس که به عنوان بزرگ‌ترین اردوگاه فلسطینی خارج از فلسطین اشغالی از حیث وسعت و جمعیت، هنوز از سوی «آنروا» به عنوان مهم‌ترین سازمان کمک‌رسانی به آوارگان فلسطینی، رسمیت نیافته و از کمک‌های اندک آن نیز محروم است.

بیانیه کمیته حمایت از انقلاب اسلامی فلسطین

به گزارش حوزه احزاب پیروان مــوعـــود، کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین در بیانیه‌ای اقدامات داعش در اردوگاه یرموک را محکوم کرد.

 

در این بیانیه آمده است: «همزمان با تسلط ملت و دولت عراق به شهر تکریت و پیروزی‌های اخیر در برابر ددمنشی‌های داعش در عراق، اخبار نگران‌کننده‌ای از تسلط و جنایت تکفیری‌ها در اردوگاه فلسطینی یرموک به گوش می‌رسد. گویی که داعش می‌خواهد این شکست خفت‌بار خود در تکریت را با جنایتی در یرموک آن هم بر سر فلسطینی‌ها جبران کند و تعجب‌آور این که در تدارک این فاجعه جدید جبهه النصره که به ظاهر با داعش تضاد فکری و در واقع منافع دارد در این مسیر با داعش هم‌ داستان شده است و چه تلخ است رفاقتی که باید علیه اسراییل ایجاد شود هم‌اکنون علیه فلسطینی‌های آواره سازماندهی می‌شود.

از مظلومیت ساکنان اردوگاه یرموک همین بس که به عنوان بزرگ‌ترین اردوگاه فلسطینی خارج از فلسطین اشغالی از حیث وسعت و جمعیت، هنوز از سوی «آنروا» به عنوان مهم‌ترین سازمان کمک‌رسانی به آوارگان فلسطینی، رسمیت نیافته و از کمک‌های اندک آن نیز محروم است و تاسف بارتر این که در خلال سه سال اخیر به تلی از ویرانه تبدیل شده و ساکنان آن دچار آوارگی مجدد شده و یا در بدترین شرایط معیشتی، بهداشتی و روحی به سر می‌برند.

هم‌اکنون با حوادث اخیر اوضاع این اردوگاه با وجود هشدار و ابراز نگرانی سران مقاومت فلسطینی، وضعیتی فاجعه‌بار یافته است و جلادان داعش بر آن هستند تا در پناه سکوت مجامع بین‌المللی و اغماض قدرت‌ها و حمایت صهیونیست‌ها جنایت جدیدی را رقم بزنند که آغاز آن از روز گذشته کلید خورده و با ادامه این سکوت ابعاد نگران‌کننده‌تری می‌یابد.

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ضمن محکوم کردن پیمان نامبارک داعش با صهیونیسم در هدم و نابودی آرمان آزادی قدس شریف، از ملت آگاه و بیدار ایران اسلامی و آزادگان جهان و دولت‌های آزاده می‌خواهد که در قبال این مصداق واقعی از نقض بی‌بدیل حقوق بشر در برابر ملتی که 68 سال محرمیت از تمام حقوق اولیه انسانی را با تمام وجود تجربه کرده اعلام موضع کرده و از تمام امکانات و ابزار لازم برای توقف این جنایت استفاده کنند.

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین

16 فروردین 94، 15 جمادی‌الثانی 1436»

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها